НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

† Завтра Великодній Понеділок.

Свята Літургія о 7.00, 8.30 (Дібровна), 10.00, 12.00 та 18.00.

† Розпочинається Великодня Октава.  В п’ятницю 26 квітня дозволяється м’ясна їжа.

† В середу, 24 квітня наша парафія влаштовує обід для бідних та людей похилого віку в Територіальному Центрі. Запрошуємо дітей та молодь співати. Збір біля каплиці о 13.00.

В суботу, 27 квітня на 18.00 запрошуємо всіх, хто приступив до Духовного Всиновлення. Після Служби Божої коротка адорація Пресвятих Дарів та молитва за ненароджених дітей.

† В наступну неділю відзначаємо Неділю Божого Милосердя – наш парафіяльний відпуст. Святі Літургії о 7.00, 10.00 (Відпустова) та о 18.00.

† Триває Новенна до Божого Милосердя.

Пожертви:

— на утримання Духовної Семінарії ви склали у розмірі 5054 гр.,

— на квіти біля Господнього Гробу 1815 гр.,

— для хворих 5 220 гр.

— у Велику П’ятницю на Гріб Господній в Єрусалимі 3627 гр.

† В суботу, 4 травня, в Києві відбудуться свячення нашого диякона Ярослава Драгана. З нашої парафії буде автобус. Записатися можна в захристії.

† Нагадуємо, що репетиції для дітей, які в травні приступають до Першого Причастя відбудуться 5 та 12 травня.

† Проводи відбудуться на Польському Кладовищі 28 квітня, в неділю, о 12.00. На Дружбі 5 травня о 13.00.

† Триває дитяча виставка на тему «Біль Бога». Роботи можна переглянути в коридорі. Також вже можна приносити роботи на великодню тему.

† Зустрічі спільноти Об’єднання Католицького Апостольства, які проходять по понеділкам та зустрічі для кандидатів до ОКА, які відбуваються щосереди, протягом Великоднього Тижня не буде.

† Дитячих катехез протягом цього тижня, а також катехез в неділю Божого Милосердя не буде.  

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Передшлюбні оголошення.

Перше оголошення. Білеуш Артем, син Анатолія і Ліни, римо-католик та Столярчук Тетяна, римо-католичка, дочка Олександра і Таміли мають намір одружитися. Хто знає перешкоди просимо повідомити настоятеля.

† Щиро дякую за великодню декорацію для Сестер Паллотинок, а також тим, хто їм допомагав: Яценко Андрій, Філісеєнко Маріна, Мелиник Оксана.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Лютер Хелена, Ковальський Віктор, род. Дзиганських, Молодиченко Валентина, Будзішевська Валентина, Тищенко Леонід.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!

Бажаємо радості Воскреслого Христа.

Нехай Воскреслий завжди живе в наших серцях.