УРОЧИСТІСТЬ НАРОДЖЕННЯ СВ. ЙОАНА ХРЕСТИТЕЛЯ

🗓 28 червня (четвер) — спомин св. Іринея, єпископа і мученика
🗓 29 червня (п’ятниця) — урочистість святих апостолів Петра і Павла

† Триває червень – місяць присвячений Пресвятому Серцю Ісуса. Після кожної Святої Літургії, при виставлених Пресвятих Дарах, співаємо Літанію до Пресвятого Серця Ісуса.

† Сьогодні відзначаємо першу річницю єпикопських свячень ординарія Київсько – Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького.

† Сьогодні після Служби Божої о 12.00 відбудуться батьківськи збори для батьків дітей, які їдуть в Карпати.

† В п’ятницю, 29 червня, в урочистість святих апостолів Петра і Павла Служби Божі як в звичайну п’ятницю, не має посту. Збір пожертвувань на Апостольський Престол.

† Від 1 до 10 липня в нашій парафії відбудеться курс Польської мови.

† В Києві пройшов так званий Марш Рівності, який пропагує содомський гріх. В зв’язку з цим, закликаємо всіх молитися і захищати християнські цінності та оберігати наші сім’ї.

† Третє передшлюбне оголошення: Шевченко Віталій, син Олега і Олени, римо-католик, наш прихожанин та Шевченко Анастасія, дочка Євгенія і Маріни, римо-католичка, що проживає в Житомирі мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити настоятеля.

† Просимо про молитву за хворого о. Богдана та о. Станіслава.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Криємо дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.

† Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Андрущенко, род. Перегуда.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!