VI ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

26 травня (понеділок) – спомин св. Филипа Нері, пресвітера

29 травня (четвер) – УРОЧИСТІСТЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

31 травня (субота) – свято відвідин ПДМ

Триває місяць травень під час якого щоденно після св. Меси молимося літанію до Пресвятої Діви Марії просячи Її про мир в нашій державі. Від наступної неділі розпочинається місяць червень, напротязі якого триватиме молебень на честь Пресвятого Серця Ісуса.

Наступна неділя – перша неділя місяця. Виставлення пресвятих дарів як завжди після ранішньої святої Меси, від 11 до 12 години та перед вечірньою св. Месою.

В наступну неділю групка дітей нашої парафії вперше буде приймати Святе Причастя. Урочистість відбудеться на святій Месі о 12 годині.

30 – 31 травня в нашій парафії відбудеться ШХЖІЄ (Школа Християнського Життя і Євангелізації). Запрошуємо всіх хто хоче поглибити свою віру та відносини з Ісусом.

Паломництво

Меджугор’є: 20 – 29 липня відбудеться паломництво до Меджугорє. Кошт паломництва 350 євро. Детальна інформація та запис в захристії.

Ченстохова: В серпні місяці відбудеться піше паломництво з Варшави до Ченстохови. Просимо зголошуватися зацікавлених осіб. Зголошення приймаються тільки до кінця травня. Докладана інформація у о. Віктора Матушевського.

Пожертвування

  • Свінціцька Вікторія
  • Мац Антон

Бажаємо всім Божої опіки та благословення!