Обід для малозабезпечених людей

Христос Народився!

26 грудня 2014, в другий день свят Різдва Христового, відбувся обід для малозабезпечених людей та інвалідів в Територіальному Центрі міста Житомира.

Парафія Божого Милосердя, на чолі з отцем настоятелем Ярославом Ольшевським SAC, донесла Добру Звістку і теплий обід для людей, які цілий день очікували на приїзд гостей. Все розпочалося із промови о. Ярослава, який наблизив для всіх присутніх “час” Різдва Христового.

Семінарист, Леонід Ярошиньський SAC, прочитав Євангеліє від Луки і пригадав усім фрагмент народження Ісуса Христа, яке відбулась 2000 років тому. Після чого настав довгожданий час ділення оплатком, звичайно під супровід хору, який співав різдвяні колядки. Усі присутні співали разом із хором, щоб прославити маленького Ісуса який приніс мир та радість для цілого світу. Після спільного колядування, отець настоятель запросив усіх зібраних на святковий обід, який приготували прихожани нашої парафії.

Обід відбувся при акомпанементі хору, а також допомозі о. Ярослава, с. Галини, о. Віктора і о. Віталія. Після смачного обіду усі присутні отримали подарунки, які з радістю приймали і дякували, що потрібно трішки сил щоб їх донести до своїх домівок.

В такий спосіб Парафія Божого Милосердя донесла тепло родинних свят до людей.

Вони отримали вогнище родинного тепла в цьому році!