Час Божих Благодатей

Інтенсивна фізична підготовка, посилена молитва в намірах нашого паломництва і нарешті – 10 жовтня – виїзд на велосипедах з Житомира до Довбиша.

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/104890795435105001985/albumid/6070102762924608769?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]

17 осіб, на чолі з о. Віталієм Вездецьким після Меси о 7:00 зранку і після посвячення велосипедів з усмішкою на обличчі вирушили до Марії Фатімської, просити у неї заступництва і благодаті миру на Україні.

Добрий Бог благословив нам від самого початку прекрасною погодою, добрим настроєм та чудовими краєвидами. Здавалось, що навіть Ангели допомагали нам крутити педалі та оберігали нас від всілякої небезпеки. Тому про них ми також не забули і в часі відпочинку могли ближче пізнати цих Божих посланників, а також навчитись нової форми молитви до Ангелів Охоронців усіх людей світу.

Ще ввечері 10 жовтня ми мали нагоду брати участь в ювілейній Месі і дякувати Богові за 25 років існування парафії Матері Божої Фатімської. А вже на наступний день разом з усіма вірними довбишанами та паломниками, з Апостольським нунцієм архієпископом Томасом Галіксоном та з багатьма іншими священиками і сестрами молитися на урочистій Євхаристії та пройтися вулицями міста з Марією – Царицею миру.

Поверталися ми задоволені зі співами та молитвою автобусом яким приїхали старші парафіяни з мальованського костелу Божого Милосердя.

Дякуємо Богові за Його опіку та за всіх добрих людей, які нам допомагали в часі паломництва. Нехай наша Мати Марія з Фатіми випросить для нас всіх потрібні ласки а особливо, благодать миру на нашій землі, на нашій Україні.

Ірина Мащицька CSA