Хода Трьох Царів

Хода Трьох Царів / 11.01.2015 / Cavalcada / Orszak Trzech Kroli

Минулої неділі, 11 січня, вулицями Житомира, вперше в історії міста, пройшла Хода Трьох Царів. Ініціаторами та організаторами цього дійства були отці Пальотини, тому марш брав свій початок в парафії Божого Милосердя, що на Мальованці.

На урочисту Євхаристію прибули численні вірні з усіх парафій Житомира та околиць. А загалом в святі взяло участь близько 500 осіб.

Учасники отримавши корони, які були знаком приналежності до королівського роду з пошаною привітали мудреців, котрі прийшли з різних кінців світу.

Після цього Ангел запросив всіх поспішати до Вифлеєму, щоб вшанувати Новонародженого Ісуса з Марією та Йосифом.

Але по дорозі на віруючих чигали різні спокуси, грізний Ірод та дияволи затримували людей та відволікали від святої мети.

Та з допомогою ангелів поборовши всі напади нечистого, вдивляючись в різдвяну зірку всі дійшли до Святої Родини.

Всю дорогу у супроводі Отців Ярослава Ольшевського SAC, Станіслава Кантора SAC, Віктора Матушевського SAC (європейський цар), Едуарда Семко OFM та сестер різних жіночих згромаджень, дорослі та діти співали колядки і вигукували короткі, але як же важливі речі в нашому житті: Дякую, будь-ласка, перепрошую… З цими власне гаслами прибули достойні Царі і їхнє військо неустанно повторювало: Хай радість не минає… хай мир запанує… вдячність наповняє…

Урочиста вулична хода завершилась в храмі св. Йоана з Дуклі, де Мудреці і всі присутні віддали поклін Дитятку Ісусу. Вже не потрібні були корони, адже всі знайшли правдивого і єдиного Царя Всесвіту та людських сердець. Кожен міг скласти Господу свої дари а також свої прохання. Усі вірні під акомпанемент бандури помолились за Україну, словами духовного гімну «Боже Великий, Єдиний».

На завершення о. Доброслав Копистеринський OFM, Провінціальний Міністр Менших Братів в Україні, уділив усім Божого благословення а о. Ярослав Ольшевський SAC заохотив до такої ж самої зустрічі через рік. На що всі радісно відповіли: Дай Боже!

Ірина Мащицька CAS

   
Більше фото

[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/104890795435105001985/albumid/6103527172444991377?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]