Вузька стежинка

Другий тиждень дитячого табору «Вузька стежинка», в Житомирській парафії Божого Милосердя, був не менш цікавим та насиченим. Вже традиційно, на початку дня, діти під заклик «До Всевишнього ідімо, на ранковій молитві коліна приклонімо», збиралися на молитві. Далі своїм співом, під чуйним керівництвом та музичним супроводом о. Віктора Матушевського SAC, прославляли Господа Бога.

Після веселої перерви аніматори закликали дітей шикуватися на катехезу, під час якої катехетка с. Галина Шпильова SAC розмірковувала разом з учасниками табору, які перешкоди зустрічає віруюча людина, крокуючи до Бога по вузькій стежинці 10 Божих Заповідей.

Наступний пункт дня «В групах ми працюємо, малюємо, вирізаємо і свої вироби представляємо», вимагав неабиякої уваги та творчості, оскільки в групах дітлахи виготовляли листівки для батьків, спільну аплікацію на тему «Такий веселий світ навколо або про те, що є цікавішим за комп’ютерні ігри та «сидіння у ВК», на самостійно виготовлених плакатах у кшталті карти України описували, що нищить нашу Батьківщину та що Її будує, з маси муле патат виліплювали ангелів, готували подарунки для друзів тощо. Після чого, учасники «Вузької стежинки» молилися коронку до Божого Милосердя в намірі про мир в Україні.

А після смачного обіду наступав «Веселий час, ігри, конкурси, та розваги у нас». Що тільки не пропонували дітлахам невтомні та креативні аніматори! Веселі старти та естафети, футбол, спортивно-пошукова гра «Шукаємо скарб», загадкова «Зелена п’ятка» і тд. А скільки радості приніс конкурс «Я маю талант». Юні учасники читали вірші, грали на піаніно, гітарі та саксофоні, співали, танцювали, демонстрували свої малюнки та кулінарні здібності тощо.

На завершення дня, неначе крапкою над І, був смачний і так потрібний, вже виснаженим після забав дітлахам, — полуденок.

В суботу, 11 червня, учасники табору, взяли участь у «Дні з Ісусом», який відбувся в Санктуарії Матері Божої Фатимської в Довбиші. Свята Літургія, катехеза, праця в групах, вистави, смачний обід, спів та танці спричинилися до того, що «День з Ісусом» став неповторним. Дякуємо за запрошення і організацію свята для настоятеля о. Вальдемара Павельця SAC та Сестрам Слугам Ісуса.

В неділю ж, 12 червня, відбулося урочисте закінчення табору. Все розпочалося Святою Літургією о 12.00 годині в храмі, після чого, діти подякували священикам, катехетці, аніматорам та всім хто, допомагав в організації та проведенні табору «Вузька стежинка».

І на саме завершення, дякуючи клопіткій праці і організації аніматора п. Тетяни Столярчук, відбувся конкурс «Міс табір 2016». Серед п’яти учасниць, журі, до якого належали настоятель о. Ярослав Ольшевський, катехетка с. Галина Шпильова та Анна Бетке, визначили переможницю, якою стала Єлизавета Романська.

Дякуємо передовсім доброму Богу за благословення, Матері Божій за опіку та всім людям, які спричинилися до організації та проведення табору. Нехай наші маленькі парафіяни впевнено крокують «Вузькою стежинкою», яка попри стільки випробувань, веди до Господа Бога.