I НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

date_range 6 грудня (середа) — спомин св. Миколая, єпископа
date_range 7 грудня (четвер) — спомин св. Амвросія, єп. і Вчителя Церкви
date_range 8 грудня (п‛ятниця) — урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

games Сьогодні розпочинається новий Літургійний Рік.
games Розпочинається Адвент – час приготування до Різдва Христового. Під час Адвенту особливо запрошуємо на Рорати (Свята Літургія на честь Матері Божої), котрі будуть відправлятися у вівторок, четвер та суботу о 6.30 зранку. Після Рорат дітей запрошуємо на бутерброди та капучіно. Натомість Рорати в каплиці на вул. Дібровній будуть відправлятися в середу о 9.00.
Сьогодні на Службі Божій о 12.00, діти отримають лампадки, з якими мають приходити на Рорати.
Також, як завжди, діти будуть отримувати та збирати частинки. Цього року можна буде «виграти» вертеп.
На Рорати потрібно приносити свої добрі вчинки записані на зірках. Дитина, зірку якої виберуть, зможе взяти капличку Матері Божої до наступних Рорат.
games В п’ятницю, 8 грудня відзначаємо урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Це важлива, але не обов’язкова урочистість, під час якої будемо збирати пожертвування на утримання Радіо Марія.
games Адвентові реколекції в нашій парафії відбудуться з 8 по 10 грудня. Проводить о. Леонід Ярошинський.
games В урочистість Ісуса Христа Царя Всесвіту ви склали пожертви на Вищу Духовну Семінарію в розмірі 4 504 гр.
games В останню неділю, Христа Царя Всесвіту, ми рахували людей, присутніх на Службі Божій. Кількість – 510 осіб, з чого 48% присутніх приступили до Святого Причастя.
games На цьому тижні маємо Перший Четвер. Виставлення півгодини перед Службою та можливість посповідатися. Запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів в намірі покликань, яка триватиме від 19.00 до 21.00.
Намір на грудень: подяка Богу за отриманні благодаті в 2017 році
games Запрошуємо на зустрічі в групах особистісного розвитку. Зустрічі відбуваються в нашому храмі, раз на два тижні по середам о 19.00. Детальна інформація на дошці оголошень.
games В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик та календарі на українській та польській мові на 2018 рік, а також оплатки та різдвяні свічки. Ці кошти будуть призначені на обід для малозабезпечених.
games Сестри Бенедиктинки запрошують на день пустині, в суботу 9 грудня. Щоб навчитися помічати Бога присутнього в нашому житті. Початок о 8.15 закінчення в 16.30. Зголошеня: тел. : 067 132 12 07
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра та о. Станіслава Кантора.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
games Просимо про молитву в намірі будови храму, сумліної праці будівельників та їх безпеку.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Стоцька Валентина, род. Ярошинських.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!