XXI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

date_range 28 серпня (понеділок) – спомин св. Августина, єп. і Вчителя Церкви
date_range 29 серпня (вівторок) – спомин Мучеництва св. Йоана Хрестителя

games 27.08.2017 на Святій Літургії о 12.00, привітаємо о. Леоніда Ярошинського, котрий буде служити в нашій парафії. Пам’ятаймо в своїх молитвах про нового священика.
games На цьому тижні припадає Перша П‛ятниця, Субота та Неділя Місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В П‛ятницю будемо відвідувати хворих.
games В Першу Суботу вечором зустріч розарійних Кругів та зміна таємниць.

Намір на вересень: про Боже благословіня та дари Св. Духа для дітей та молоді, які розпочинають навчальний рік та для їхніх педагогів

gamesЗ 31 серпня по 3 вересня, група дітей з нашої парафії (35 осіб) разом з о. Павлом і с. Галиною виїжджають у Львів. Просимо про молитву.
games 1 вересня 2017 року о 15.00 в приміщенні Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса в смт. Ворзель, відбудеться співбесіда Ординарія Київсько – Житомирської дієцезії єпископа Віталія з кандидатами до семінарії.
games В неділю, 3 вересня, після Святої Літургії о 12.00 відбудеться благословіня дітей та посвячення шкільних приладів. Запрошуємо.
games З понеділка, 4 вересня вечірня Служба Божа буде відправлятися о 18.00.
games В каплиці по вул. Дібровній в понеділок закінчується мовний табір (польської мови) для 45 дітей, який проводить с. Кароліна. Дякуємо за молитву. Служба Божя на закіньчення в понеділок о 9.00 на вул. Дібровної.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
games Будівництво храму: тривають приготування до покриття даху жестю, частини даху. Просимо про матеріальну допомогу!
games Просимо про молитву в намірі будови храму. Дякуємо за квіти і просимо їх надалі приносити для декорації храму.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Вонсович, Чернишева Леоніда, Михальський Віталій, Черепанський Леонід, Дорошук Тетяна, Бржезіцький Антон, Карчевська Гелена.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!