XXIII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

date_range 12 вересня (вівторок) — спомин Пресвятого Імені Марії
date_range 13 вересня (середа) — спомин св. Йоана Золотоустого, єпископа і Вчителя Церкви
date_range 14 вересня (четвер) — свято Воздвиження Всечесного Хреста
date_range 15 вересня (п’ятниця) — спомин Пресвятої Діви Марії Страждальної
date_range 16 вересня (субота) — спомин свв. Корнелія і Кипріяна

games В нашій парафії вітаємо с. Юлію Вольську, яка від цього року буде в місцевій спільноті Сестер Палльотинок.

games Завтра, в понеділок, 11 вересня, о 18.00 Свята Літургія, після якої відбудеться молитва про зцілення, яку проведе Дональд Трабіт з Америки, після чого буде зустріч для чоловіків. Дональд Трабіт є президентом світової спільноти чоловіків св. Йосипа та харизматиком, який проводить молитви про зцілення.

games Від цієї суботи, 16 вересня, після кожної ранкової Святої Літургії в храмі о 7.00 та в каплиці на Дібровній о 9.00 будемо співати Годинки до Матері Божої.

Служба Божа в намірі о. Олександра.
games 14 вересня, в четвер — перша річниця смерті о. Олександра Мілевського. В Довбишському Санктуарію о 12.00 відбудеться Служба Божа в намірі о. Олександра. В нашому храмі Служба Божа за отця о 7.00.

Намір на вересень для Розарійних Кругів: про Боже благословіня та дари Св. Духа для дітей та молоді, які розпочинають навчальний рік та для їхніх педагогів.

games 30 вересня, в суботу о 17.00 розпочинаються катехетичні зустрічі для дорослих, які прагнуть приготуватися до Першого Причастя та Вінчання. Можна записатися в захристії.

games Розпочинається катехетичний рік. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехезах.
games В захристії можна придбати календарі, Водограй, Водограйчик та лампадки.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.

Будівництво храму: тривають приготування до покриття даху жестю, частини даху /377 м2/. Просимо про матеріальну допомогу!

games Просимо про молитву в намірі будови храму. Дякуємо за квіти.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Боровська Людмила, Ярошинська Броніслава, Ходаковська Ядвіга, Ясюнецька Анеля, род. Рибчинських, Рибчинська Ольга, род. Перегуда, Умінська Аделя, род. Фурман, Колібабчук Олена, род. Іванови, Розвадовська Гелена, род. Демчук.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!