XXIV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

date_range 18 вересня (понеділок) — спомин св. Станіслава Костки, монаха
date_range 20 вересня (середа) — спомин св. Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чонг Хазанга і сподвиж., муч
date_range 21 вересня (четвер) — свято св. Матея, апостола та євангелиста
date_range 23 вересня (субота) — спомин св. о. Піо з П’єтрельчіно, пресвітера

games Кожної суботи, після ранкової Святої Літургії в храмі о 7.00, та в каплиці на Дібровній о 9.00, співаємо Годинки до Матері Божої.

games В четвер, 21 вересня, Настоятель о. Ярослав, с. Йоланта та декілька мирян виїжджають до Польщі на ІІІ Національний Конгрес Об’єднання Католицького Апостольства. Просимо про молитву.

games Розпочався катехетичний рік. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехезах.

games 30 вересня, в суботу о 17.00 розпочинаються катехетичні зустрічі для дорослих, які прагнуть приготуватися до Першого Причастя та Вінчання. Можна записатися в захристії.

games В захристії можна придбати календарі на 2018 рік та лампадки.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.

games Будівництво храму: тривають приготування до покриття даху жестю, частини даху /377 м2/. Просимо про матеріальну допомогу!

games Привезли цеглу для подальшого будівництва храму. Дякуємо за молитву.
games Просимо про молитву в намірі будови храму. Дякуємо за квіти.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Кислицький Віталій, Янковська Кароліна, Хмілевська Яна, Кравчук Марія, Залевська Регіна, Вакуленко Антоніна, Тіщенко Леонід, Нісіловська Марія, Дзиганська Людмила, род. Розбицьких, Леонтина Талько, Лось Леонід, род. Толстокарових, Соколовська Олена, Пясковський Володимир, Ренькас Віталій, Поліщук Світлана, Сичевська Тетяна, род. Сичевських, Василенко Ніна, Холодецький Рома, Лещинович Томек, Павліковська Ядвіга.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!