XXV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

date_range 27 вересня (середа) — спомин св. Вікентія де Поля, пресвітера
date_range 28 вересня (четвер) — спомин св. Вацлава, мученика
date_range 29 вересня (п’ятниця) — свято святих Архангелів Михаїла, Гавриїла, Рафаїла
date_range 30 вересня (субота) — спомин св. Єроніма, пресвітера і Вчителя Церкви

games Наступна неділя є Першою Неділею місяця. Виставлення Пресвятих Дарів пів години перед Службою. Протягом цього тижня збираємо пожертвування в скриньку біля св. Йосипа. Пожертвування будуть передані на Карітас-Спес.

games Настоятель о. Ярослав, с. Йоланта та декілька мирян беруть участь в ІІІ Національному Конгресі ОКА.

games 30 вересня, в суботу о 17.00 розпочинаються катехетичні зустрічі для дорослих, які прагнуть приготуватися до Першого Причастя та Вінчання. Запис в захристії.

games 30 вересня, в суботу в Хмельницьку, в храмі Христа Царя Всесвіту відбудеться харизматична конференція «Вогонь». З нашої парафії організовується поїздка. Детальна інформація на дошці оголошень.

games 21 жовтня відбудеться паломництво медичних працівників до Всеукраїнського Санктуарію Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві. Запис в захристії. Детальна інформація на дошці оголошень.

games В нашій парафії будуть проходити заняття груп особистісного розвитку. Перша зустріч відбудеться в середу, 4 жовтня. Детальна інформація на дошці оголошень.

games В захристії храму по вул. Йоана Павла ІІ розпочався запис на курси польської мови.

games В наступну неділю розпочинається жовтень – місяць присвячений молитві Святого Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, а вечором після Св. Літургії.
Дітей запрошуємо на Розарій вечором після Святої Меси.

games Оголошується конкурс виробів (вишивки бісером, хрестиком, малюнки, аплікації і тд.) для дітей, а також для молоді та дорослих «Марія – перлина Бога і наша надія». Можна використовувати різні техніки. Роботи на конкурс приймаються до 15.10.

games Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехезах.
games Зустрічі для катехетичної групи жінок будуть відбуватися щовівторка в каплиці на вул. Дібровній. О 18.00 Свята Літургія, потім катехеза. Перша зустріч 3 жовтня. Запрошуємо.

Друге передшлюбне оголошення.
Кодоненко Катерина, дочка Віталія та Світлани, римо-католичка, наша прихожанка та Яковенко Богдан, син Володимира та Марії, православний, Житомир

games В захристії можна придбати календарі на 2018 рік та лампадки.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
games Будівництво храму: тривають приготування до покриття даху жестю, частини даху /377 м2/. Просимо про матеріальну допомогу!
games Просимо про молитву в намірі будови храму. Дякуємо за квіти.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Залевський Йосип, Філінський Генадій, Рижко Аделя, Дедеркаль Фелікса, Потій Олександр, Поліщук Розалія, Черепанський Леонід, род. Дельфас, род. Болейко, род. Чайківських, Залевський Йосип.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!