XXVI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

2 жовтня (понеділок) — спомин свв. Ангелів-Хранителів
4 жовтня (середа) — спомин св. Франциска Ассізького
5 жовтня (четвер) — спомин св. Фаустини Ковальської, діви
7 жовтня (субота) — спомин ПДМ Цариці Розарію

games Сьогодні розпочинається жовтень – місяць присвячений молитві Святого Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, а вечором після Св. Літургії.
Дітей запрошуємо на Розарій вечором після Святої Меси. Після Розарію діти збирають «бонуси». Пам‛ятаємо, що через Розарій можна випросити у Бога через заступництво Діви Марії багато благодатей. Не пропустімо цю можливість!

games На цьому тижні Перші Четвер, П’ятниця та Субота місяця.
В Четвер запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів в намірі покликань, котра буде тривати від 19.00 до 21.00.
В П’ятницю відвідуємо хворих.
В Суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць.

Намір для Розарійного Кола: подяка Богу за отримані благодаті та зібраний врожай.

games Збираємо пожертвування в скриньку біля св. Йосипа, які будуть передані на Карітас-Спес.

games 14 жовтня, в суботу, о 12.00 год. в Довбишському Санктуарію відбудеться урочиста Свята Літургія на честь Фатимської Діви Марії. З нашої парафії організовується поїздка автобусом. Особливо запрошуємо дітей та молодь. Записуватися в захристії.

games Розпочалися катехетичні зустрічі в суботу о 17.00 для дорослих, які прагнуть приготуватися до Першого Причастя та Вінчання. Бажаючі ще можуть записатися в захристії.
gamesgames 21 жовтня відбудеться паломництво медичних працівників до Всеукраїнського Санктуарію Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві. Запис в захристії. Можна записатися в захристії..
games В нашій парафії будуть проходити заняття груп особистісного розвитку. Перша зустріч відбудеться в середу, 4 жовтня. Детальна інформація на дошці оголошень.
games В захристії храму триває запис на курси польської мови. Курси польської мови розпочнуться 15 жовтня.

games Триває конкурс виробів (вишивки, квілінг, орігамі, малюнки, аплікації і тд.) для дітей, а також для молоді та дорослих «Марія – перлина Бога і наша надія». Можна використовувати різні техніки. Роботи на конкурс приймаються до 15.10.

games Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехезах, оскільки ще не всі діти відвідують катехетичні заняття.
games Зустрічі для катехетичної групи жінок будуть відбуватися щовівторка в каплиці на вул. Дібровній. О 18.00 Свята Літургія, потім катехеза. Перша зустріч 3 жовтня. Запрошуємо.
Третє передшлюбне оголошення.
Кодоненко Катерина, дочка Віталія та Світлани, римо-католичка, наша прихожанка та Яковенко Богдан, син Володимира та Марії, православний, Житомир

games В захристії можна придбати календарі на 2018 рік та лампадки.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
games Будівництво храму: вже зробленна підготовка під покрівлю даху, все оплачено. Через тиждень розпочинаємо накривати дах бляхою. Просимо про матеріальну допомогу для оплати робітників (90.000)!
games Просимо про молитву в намірі будови храму. Дякуємо за квіти.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Жуковська Фелікса, Волкова Вікторія, род. Бродовських, Чернишова Леоніда, Кулаківська Ніна.