XXX НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

date_range 1 листопада — Урочистість Всіх Святих (урочистість обов язкова)
date_range 2 листопада — спомин всіх померлих
date_range 4 листопада — св. Карла Боромея, єпископа

games 1 листопада – Урочистість Всіх Святих. Служби Божі о 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00, 18.00. Урочистість обов‛язкова: утримання від необов‛язкової праці і буди на Святій Літугрії.
games Листопад – особливий час молитви за померлих. З 1 по 8 листопада, вірні, котрі будуть відвідувати будь-яке кладовище, і помоляться за померлих та в намірах Святішого Отця, можуть отримати повний відпуст провин, який можна пожертвувати за одного з померлих. (кожного дня за одного з померлих)
games 2 листопада Служба Божа на польському кладовищі відбудиться о 12.00.
games 5 листопада Служба Божа на “Дружбі” відбудиться о 12.00.
games Закінчується жовтень місяць, присвячений молитві Святого Розарію. Вівторок, на 18.00, після Св. Літургії, відбудеться урочисте закінчення спільної розарійної молитви дітей. Очікуємо дітей з «бонусами» здобутими протягом місяця.
games В неділю, 12 листопада, о 12.00, відбудеться фінал конкурсу «Марія – перлина Бога і наша надія». Запрошуємо всіх учасників конкурсу.
games На дошці оголошень знаходиться розклад Богослужінь на цвинтарях. Також можна записувати своїх померлих, за котрих в листопаді буде щоденно відправлено 24 спільні Служби Божі.
games На цьому тижні припадає 1й Четверг, П‛ятниця, Субота і Неділя місяця. 1й Четверг запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів в намірах покликань до священства та монашества і за священників і монахинь. В П‛ятницю – будемо відвідувати хворих. В Суботу вечером Служба Божа за Розарійні Круги та зустріч розарійних кругів.
games Намір для Розарійних Кругій: «за померлих»
games З 17 по 19 листопада відбудеться зустріч молоді в Довбиші 8-11 клас. Зголошуватися до о. Леоніда
games Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехезах.
games Зустрічі для катехетичної групи жінок відбуваються щовівторка в каплиці на вул. Дібровній. О 18.00 Свята Літургія, потім катехеза. На цю Службу також запрошуємо працюючу молодь, для котрої після Служби буде окрема катехеза. Запрошуємо.
games Дякуємо за пожертвування на місії в розмірі 864 грн.
games В захристії можна придбати Водограй, календарі на польській та українській мові на 2018 рік та лампадки.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
games Дякуючи за пожертви, далі просимо про молитву та допомогу в намірах будови нашого храму.
Дякуємо за молитви, продукти, за квіти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: р. Левандоських, р.Ошметкових, Сичевська Марія, р. Литвинець., Сахарова Анна, Крушевська Марія.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!