XXXII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

date_range 17 листопада – спомин св. Єлизавети Угорської, монахині

games Сьогодні на Святій Літургії о 12.00, відбудеться фінал конкурсу «Марія – перлина Бога і наша надія». Вітаємо всіх учасників конкурсу та дякуємо за сприяння поширення культу Матері Божої. Тішимося, що праці були творчими, а багато з них зроблені цілими родинами. Після Служби автори можуть розібрати свої праці.

games Сьогодні, з нагоди дня Незалежності Республіки Польщі в каплиці на вул. Дібровній о 8.30 буде відправлена Свята Літургія за Предків – Поляків. Після Служби – короткий фільм про історію Польщі. Особливо запрошуємо тих, які відвідують курси польської мови.

games Також сьогодні, Спілка Поляків в Житомирі запрошує на це свято в Кафедральний Храм на 13.00, на Святу Літургію та концерт.

games Листопад – особливий час молитви за померлих. В наших паллотинських храмах, за померлих, імена яких ви записали на листках, щоденно відправляється 24 спільні Служби Божі.

games Просимо про молитву за о. Леоніда та о. Ярослава, які сьогодні в Польщі проголошують проповіді та за наших добродіїв.
games З 17 по 19 листопада відбудеться зустріч молоді в Довбиші 8-11 клас. Зголошуватися до о. Леоніда.
games В суботу, 18 листопада відбудеться поїздка для дітей від 3 – 6 класів в Київський зоопарк та в Вищу Духовну Семінарію в Ворзелі. Записуватися в захристії.
games В неділю, 19 листопада після Святої Літургії о 8.30, в каплиці на вул. Дібровній відбудеться
зустріч для катехетичної групи жінок. Запрошуємо.
games Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехезах.
games Зустрічі для катехетичної групи жінок відбуваються щовівторка в каплиці на вул. Дібровній. О 18.00 Свята Літургія, потім катехеза. На цю Службу також запрошуємо працюючу молодь, для котрої після Служби буде окрема катехеза. Запрошуємо.
games В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик, календарі на польській та українській мові на 2018 рік.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
games Дякуючи за пожертви, далі просимо про молитву та допомогу в намірах будови нашого храму.
games Дякуємо за молитви, продукти, за квіти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Поляковська Юлія, род. Тищенко.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH POLAKÓW Z DNIEM NIEPODLEGŁOŚCI !