ЧЕТВЕРТА НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

date_range 25 грудня (понеділок) — урочистість Різдва Господнього
date_range 26 грудня (вівторок) — свято св. Стефана, першомученика 7.00, 9.00, 12.00, 18.00
date_range 27 грудня (середа) — свято св. Йоана, апостола і євангелиста
date_range 28 грудня (четвер) — свято святих Невинних Немовлят, мучеників
date_range 31 грудня (неділя) — свято Святого Сімейства: Ісуса, Марії та Йосифа

games Сьогодні закінчується Адвент, маємо Четверту Неділю Адвенту. Тішимося, що багато прихожан інтенсивно готувалися до Різдва, проявом чого була участь в Роратніх Службах Божих. Особливо дякуємо для батьків за релігійне виховання дітей, які численно (41 дітей) приходили на Рорати.
На коридорі можна подивитися виставу дитячих святкових робіт.
games Сьогодні розклад Служб Божих як в звичайну неділю, крім Служби о 18.00. Пастирська Свята Літургія буде звершена о 22.00.
games Нагадуємо, що у Вігілійний Вечір нас традиційно зобов’язує піст від м’ясних страв. Також на вігілійному столі не може бути алкогольних напоїв. Пам’ятаймо про християнське значення та пережитя цього Вечора.
games В понеділок, 25 грудня, в Урочистість Різдва Христового, Служби Божі будуть відправлятися як в неділю тобто о 7.00, 8.30 (на Дібровній), 10.00, 12.00 та о 18.00.
games У середу, 27 грудня, будемо освячувати вино св. Йоана.
games Також, 27 грудня о 14.00 відбудеться святкова зустріч та обід в Територіальному Центрі допомоги для інвалідів та малозабезпечених людей. Запрошуємо молодь допомогти в організації свята. Дякуємо всім добродіям за пожертви, а особливо Блоцькому Едуарду, який пожертвував продуктові подарунки для 50 осіб.
games До вівторка 9 січня, катехез для дітей, зустрічей для катехетичної групи жінок та занять польської мови не буде (крім недільних зустрічей на Дібровній).
games Молодь парафії св. Йоана з Дуклі запрошує на Різдвяну виставу «Вертеп святого Франциска». Прем’єра відбудеться 25 грудня о 19.00 год. в Міському Будинку Культури (вул. Святослава Ріхтера 12/5). Виступи також будуть 7 та 14 січня. Вхід вільний.
games Хода Трьох Царів відбудеться 8 січня. О 12.00 Служба Божа, о 13.30 – початок Ходи.
games Різдвяний концерт гурту «Реджойс» відбудеться в Драмтеатрі 17 січня.
games В захристії можна придбати календарі на українській та польській мові на 2018 рік, а також оплатки.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра та о. Станіслава Кантора.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
Просимо про молитву в намірі будови храму.
games Дякуємо Сестрам Паллотинкам за різдвяну декорацію в храмі, а також всім, хто допомагав, а особливо для п. Станіслава Жовновського, Андрія Яценка та Філісеєнко Маріни.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Хмільовська Яна, род. Яловицьких, род. Михальських, Підгаєцький Станіслав, Паримська Валентина, Дзиганська Людмила, Горай Валерій, Пясковський Володимир
БАЖАЄМО БЛАГОСЛОВЕНИХ, РАДІСНИХ ТА РОДИННИХ СВЯТ РІЗДВА ХРИСТОВОГО!
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!!