УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТИХ ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА

date_range 21 червня (середа) — спомин св. Алойзія Гонзаги, монаха
date_range 23 червня (п’ятниця) — урочистість Пресвятого Серця Ісуса (святимо вінки, не має посту)
date_range 24 червня (субота) — урочистість народження св. Йоана Хрестителя (іменини єп. Йоана Пурвінського)

games Сьогодні УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТИХ ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА, Служби Божі в нашому храмі будуть відправлятися, як в кожну неділю тобто о 7:00, 8:30 (Дібровна), 10:00, 12:00, 19:00.
Головна Свята Меса буде відправленна в кафедральному храмі св. Софії о 10:00 год., після чого відбудеться Євхаристійна процесія вулицями Житомира із зупинками біля вівтарів, які приготовляють католицькі парафії нашого міста. Вже традиційно наша парафія приготовляє вівтар біля драмтеатру. Всіх запрошуємо публічно заманіфестувати свою віру, взявши участь в Євхаристійній процесії.

games Дякуємо дітям, молоді та дорослим, які збирали барвінок та плели вінок.
games Місяць червень є присвячений Пресвятому Серцю Ісуса, тому після кожної Святої Літургії, при виставлених Пресвятих Дарах, співаємо Літанію до Пресвятого Серця Ісуса.
games Завершився наш парафіяльний табір «Майстерня святості». В двох заїздах брало участь 150 дітей. Дякуємо за духовну та матеріальну підтримку.
games Сьогодні, о 19:00, в літньому театрі «Ракушка» відбудеться євангелізаційний концерт. Вхід платний – 15 грн. Квитки можна придбати в захристії. Ці кошти будуть призначенні на оплату за «Ракушку».
games З 30 червня по 2 липня, в Київській парафії Марії – Матері Церкви відбудуться реколекції для подружніх пар. Детальна інформація на дошці оголошень.
games З 6 по 15 серпня відбудеться піше паломництво з Варшави в Ченстохову. Виїзд з Житомира 4 серпня, повернення 16 серпня. Кошт 150 Євро. Зголошення приймаються до кінця червня. Детальна інформація і запис у о. Павла Юрковського SAC.
games З 16 по 25 серпня відбудеться християнський табір Life in Love. Детальна інформація на дошці оголошень.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
games Просимо про молитву в намірі будови храму. Дякуємо за квіти і просимо їх надалі приносити для декорації храму.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Петро.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!