УРОЧИСТІСТЬ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА ЦАРЯ ВСЕВІТУ

date_range30 листопада (четвер) — свято св. Андрія, апостола

games Сьогодні відзначаємо урочистість Ісуса Христа Царя Всесвіту. Збір пожертвувань є призначений на Вищу Духовну Семінарію. Сьогодні також мають своє свято Отці Паллотини, котрі належать до Провінції Христа Царя.
games На цьому тижні маємо Перші П‛ятницю, Суботу та Неділю Місяця. Виставлення півгодини перед Службою та можливість посповідатися. В П‛ятницю відвідуємо хворих. В Суботу Служба Божа для Розарійних Кругів о 18.00 та зміна таємниць.
Намір на грудень: подяка Богу за отриманні благодаті в 2017 році
games В середу, 29 листопада розпочинається перший день Новенни до Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.
games Наступної неділі розпочинається Адвент – час приготування до Різдва Христового. Під час Адвенту особливо запрошуємо на Рорати (Свята Літургія на честь Матері Божої), котрі будуть відправлятися у вівторок, четвер та суботу о 6.30 зранку. Після Рорат дітей запрошуємо на бутерброди та капучіно.
В наступну неділю, діти отримають лампадки, з якими мають приходити на Рорати. Також, як завжди діти будуть отримувати та збирати частинки.
games Адвентові реколекції в нашій парафії відбудуться з 8 по 10 грудня. Проводить о. Леонід Ярошинський.
games В суботу, 2 грудня, в каплиці по вул. Дібровній, відбудеться «Крилатий» вечір на Андрія для молоді. Початок о 15.00. Детальна інформація на дошці оголошень.
games Дякуємо за пожертвування на утримання клаузорових монастирів, які ви склали до скриньки біля виходу .
games Просимо про молитву за о. Ярослава, який в Польщі проголошує проповіді та за наших добродіїв.
games Запрошуємо на зустрічі в групах особистісного розвитку. Зустрічі відбуваються в нашому храмі, раз на два тижні по середам о 19.00. Детальна інформація на дошці оголошень.
games Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень.
games В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик та календарі на українській та польській мові на 2018 рік, а також оплатки за добровільну пожертву (не менш ніж 10 гр.) та різдвяні свічки (не менш ніж 20 гр.). Ці кошти будуть призначені на обід для малозабезпечених.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра з Києва.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.
games Просимо про молитву в намірі будови храму, сумліної праці будівельників та їх безпеку.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Шпаковська Людмила, Гриумська Валентина.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!