УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ

date_range 13 червня (вівторок) -спомин св. Антонія Падуанського, пресвітера і Вчителя Церкви
date_range 17 червня (субота) — спомин св. Альберта Хмельовскього, монаха
date_range 18 червня (неділя) — урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

games В наступну неділю УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТИХ ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА
Служби Божі в нашому храмі будуть відправлятися, як в кожну неділю тобто о 7:00, 8:30 (Дібровна), 10:00, 12:00, 19:00.
Головна Свята Меса буде відправленна в кафедральному храмі св. Софії о 10:00, після чого відбудеться Євхаристійна процесія вулицями Житомира із зупинками біля вівтарів, які приготовляють католицькі парафії нашого міста.
Вже традиційно наша парафія приготовляє вівтар біля драмтеатру. Всіх запрошуємо публічно заманіфестувати свою віру, взявши участь в Євхаристійній процесії.

games У суботу, 17 червня, в каплиці на вул. Дібровній, о 10:00 будемо плести вінок з барвінку, яким прикрасимо вівтар на процесії Божого Тіла. Запрошуємо до допомоги!!!!
games У суботу, 17 червня в Санктуарії Матері Божої Фатимської в Довбиші відбудеться консекрація храму, на якій буде присутній Єпископат України. Служба Божа відбудеться о 12:00. З нашої парафії організовується автобусне паломництво. Виїзд о 9:00 від взуттєвої фабрики. Кошт 40 грн. Записуватися в захристії.
games Місяць червень є присвячений Пресвятому Серцю Ісуса, тому після кожної Святої Літургії, при виставлених Пресвятих Дарах, співаємо Літанію до Пресвятого Серця Ісуса.
games Триває друга зміна нашого парафіяльного табору «Майстерня святості», в якому бере участь 70 дітей. Дякуємо за духовну та матеріальну підтримку.
games Оголошення для дітей з табору. У вівторок їдемо в Довбиш. Збираємося біля взуттєвої фабрики о 9:30.
games 18 червня в літньому театрі «Ракушка» відбудеться євангелізаційний концерт. Вхід платний – 15 гр. Квитки можна придбати після кожної Служби Божої у волонтерів, протягом тижня – в захристії. Ці кошти будуть призначенні на оплату за «Ракушку». Детальна інформація на дошці оголошень.
games З 6 по 15 серпня відбудеться піше паломництво з Варшави в Ченстохову. Виїзд з Житомира 4 серпня, повернення 16 серпня. Кошт 150 Євро. Зголошення приймаються до кінця червня. Детальна інформація і запис у о. Павла Юрковського SAC.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
games Просимо про молитву в намірі будови храму. Дякуємо за квіти і просимо їх надалі приносити для декорації храму.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Котвицьких.
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!