СВЯТО СВЯТОГО СІМЕЙСТВА: ІСУСА, МАРІЇ ТА ЙОСИФА

date_range 1 січня (понеділок) — урочистість Пресвятої Богородиці Марії
date_range 2 січня (вівторок) — спомин свв. Василія Великого і Григорія з Назіанзу, єп. і Вчителів Церкви
date_range 6 січня (субота) — урочистість Богоявлення Господнього

games Сьогодні після кожної Святої Літургії відбудеться благословіня родин.
games Сьогодні відбудеться адорація Пресвятих Дарів, котра триватиме від 21.00 до 22.00 та Свята Літургія о 22.00 на завершення року з подякою Богу за всі дари і благодаті, отримані впродовж року, перепрошенням за гріхи минулого року та проханням про благословення на наступний рік.
games В понеділок, 1 січня відзначаємо Урочистість Пресвятої Богородиці Марії і Всесвітній День Миру. Служби Божі так як в неділю тобто о 7.00, 8.30 (Дібровна), 10.00, 12.00 та 18.00. Це обов’язкова урочистість. За спів гімну до Святого Духа можна отримати повний відпуст провин.
games На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу та Неділю місяця. В Перший Четвер, 4 січня запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів в намірі священиків, богопосвячених осіб та про нові покликання, яка триватиме від 19.00 до 21.00. В П’ятницю, 5 січня будемо відвідувати хворих, в Суботу о 18.00 зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць.
Інтенція на січень: про Боже благословіня на новий 2018 рік
games В суботу, 6 січня, в урочистість Богоявлення Господнього (Трьох Царів), Святі Літургії будуть відправлятися о 7.00, 8.30 (Дібровна), 10.00, 12.00 та о 18.00. Цього дня святимо крейду, воду та золото. Це обов’язкова урочистість (потрібно утриматися від праці).
games Хода Трьох Царів відбудеться 8 січня. О 12.00 Служба Божа, о 13.30 – початок Ходи.
games Молодь парафії св. Йоана з Дуклі запрошує на Різдвяну виставу «Вертеп святого Франциска». Виступи відбудуться 7 та 14 січня о 19.00 год. в Міському Будинку Культури (вул. Святослава Ріхтера 12/5). Вхід вільний.
games Різдвяний концерт гурту «Реджойс» відбудеться в Драмтеатрі 17 січня о 19.00.
games 27 грудня відбулася святкова зустріч та обід в Територіальному Центрі допомоги для інвалідів та малозабезпечених людей. Дякуємо всім добродіям за пожертви, а особливо Блоцькому Едуарду, який пожертвував продуктові подарунки для 50 осіб, дітям та молоді з хору, а також для Зофії Котвицької.
games До вівторка 9 січня, катехез для дітей, зустрічей для катехетичної групи жінок та занять польської мови не буде (крім недільних зустрічей на Дібровній).
games В захристії можна придбати календарі на українській та польській мові на 2018 рік.
games Просимо про молитву за хворого о. Богдана Кушніра та о. Станіслава Кантора.
games В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Можна записуватися в захристії.

Просимо про молитву в намірі будови храму.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:
Род. Андрущенко, Талько Леонід, Трубнікова Людмила, Лось Леонід, Бєляк Микола.
БАЖАЄМО БОЖОГО БЛАГОСЛОВІННЯ В НОВОМУ 2018 РОЦІ!
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!!