ЧЕТВЕРТА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

✠ Сьогодні (11.03.2018) на кожній Службі Божій є серед нас присутній представник Реабілітаційного Центру з Староконстантинова для залежних людей (нарко, алко та ігроманів). Після Служби Божої буде просити про фінансову допомогу.

✠ 13 березня, в вівторок, припадає V річниця обрання Папи Римського Франциска .
✠ 17 березня, в суботу, в Санктуаріумі Матері Божої Бердичівскої, відбудеться зустріч для чоловіків. Детальна інформація на дошці оголошень. Зголошуватися до о. Павла.
✠ Щовівторка, о 17.00, запрошуємо на Біблійну Зустріч, котру проводить о. Павло.

✠ З 8 по 10 березня, група підлітків з нашої парафії (24 особи) з о. Павлом та с. Галиною перебували в Першотравенську на реколекціях. Дякуємо за молитву.
✠ В суботу, 10 березня, відбулася Хресна Дорога вулицями Житомира в намірах про мир в Україні та наших серцях. Дякуємо всім хто брав участь.

✠ Єпископ Віталій, наш Ординарій, звертається з проханням до молоді, щоб взяти участь в ДДМ. А прихожан, просить, прийняти молодь на ночівлю.
✠ В суботу, 17 березня, о 17.00 розпочинаються катехези приготування до Першої Сповіді та Вінчання. Записуватися в захристії.
✠ Хто прагне приступити до Таїнства Миропомазання, просимо записуватися в захристії.

✠ З 24 – 25 березня Рух Світло Життя організовує в с. Петропавлівська Борщагівка (біля Києва) молитовну зустріч «24 години з Ісусом». Детальна інформація на дошці оголошень.

✠ У вівторок, 13 березня, на площі Соборній біля фонтану, відбудеться Розарій в намірах України.
✠ Просимо про молитву за о. Богдана та о. Станіслава.
✠ Тривають катехези для дітей, молоді та дорослих. Запрошуємо.
✠ В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠ Просимо про молитву в намірі будови храму та дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви: Лось Леонід і пан Віктор. А також дякую для родини Смірнових за порізку дров.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!