IV ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

🗓 25 квітня (середа) — свято св. Марка, євангелиста
🗓 28 квітня (субота)- спомин св. Людовіка Марії Гріньйона де Монфора, пресвітера

✠ Сьогодні розпочинається Тиждень Молитов за покликання до священства і богопосвяченого життя.
✠ Сьогодні, після Святої Літургії о 12.00, відбудуться батьківські збори для батьків, діти яких 20 травня приступають до Першого Причастя. Явка обов’язкова.
✠ В четвер, 26 квітня, після Служби Божої о 18.00, відбудеться перша катехеза приготування до Таїнства Миропомазання, яку буде проводити о. Павло. Запрошуємо.
✠ З 27 – 29 квітня (п’ятниця – неділя) в Зарічанах відбудеться Перший Паллотинський Симпозіум в Україні на тему «Початки Паллотинської Харизми в Україні». Запрошуємо всіх бажаючих, а особливо симпатиків та членів Об’єднання Католицького Апостольства. Кошт 230 гр. Записуватися в захристії. Детальна інформація на дошці оголошень ОКА.
✠ В неділю, 29 квітня, до нашої парафії завітає представник «Медіа Центру», котрий буде говорити проповіді, а після Служби Божої буде збирати пожертвування на телебачення «Віковічне Слово». Особливо запрошуємо на фільм про Йосипа Бєляка, котрий працював органістом в Кафедральному Храмі св. Софії. Показ фільму відбудеться о 11.00.
✠ Розпочинається запис на літній табір для дітей, який цього року буде називатися «Трамплін до Неба». Перший заїзд триватиме від 28 травня до 6 червня, другий заїзд буде від 7 до 16 червня. Мінімальний кошт 200 гр. просимо внести під час запису в захристії.
✠ Триває дитячий конкурс «Христос воскрес! Радійте діти!» Запрошуємо переглянути роботи дітей, які вже виставленні в коридорі.
✠ Наша молодь разом з о. Леонідом взяла участь в нічному чуванні в Бердичеві, а також в Школі Ісуса, в Довбиші.
✠нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠крити дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму.
Бажаємо Божого благословіння!