V ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

🗓 1 травня (вівторок) — спомин св. Йосифа, Робітника, покровителя будови нашого храму
🗓 2 травня (середа) — спомин св. Атанасія, єпископа і Вчителя Церкви
🗓 3 травня (четвер) — свято свв. Филипа та Якова, апостолів

✠ Сьогодні в нашій парафії є присутній представник «Медіа Центру», котрий буде говорити проповіді, а після Служби Божої буде збирати пожертвування на телебачення «Віковічне Слово». Особливо запрошуємо на фільм про Йосипа Бєляка, котрий працював органістом в Кафедральному Храмі св. Софії. Показ фільму о 11.00.
✠ Сьогодні збір пожертвувань на утримання курії Київсько – Житомирської дієцезії.
✠ З 27 – 29 квітня (п’ятниця – неділя) в Зарічанах триває Перший Паллотинський Симпозіум в Україні на тему «Початки Паллотинської Харизми в Україні».
✠ З 1 травня (вівторок), розпочинаються Травневі Молебені. Після кожної Святої Літургії при виставлених Пресвятих Дарах співаємо Лоретанську Літанію до Матері Божої.
✠ На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу та Неділю Місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися пів години перед Службою. В Перший Четвер запрошуємо на адорацію в намірі покликань, котра буде тривати від 19.00 до 21.00. В Першу П’ятницю зустріч для Дитячих Розарійних Кругів о 17. 40. В Суботу зустріч «дорослих» Розарійних Кругів та зміна таємниць.
Намір для Розарійних Кругів: про благополуччя та християнське життя в наших родинах.
✠ В неділю, 6 травня, на Святій Службі о 12.00, відбудеться офіційне завершення катехез. Катехези приготування до Першого Причастя будуть тривати.
✠суботу, 12 травня о 12.00 в Довбишському Санктуарії Матері Божої відбудеться урочиста Служба Божа та процесія. В захристії можна записуватися на автобус. Кошт 50 гр. Виїзд о 9.30 від взуттєвої фарбики.
Також з нашої парафії, 10 травня, після Святої Літургії вранці о 7.00, вирушає піше паломництво до Довбиша. Бажаючих просимо записатися в захристії до 6 травня (неділя). Детальна інформація у о. Павла.
✠ В неділю, 13 травня, в Житомирі відбудеться Міжконфесійне Свято Сім’ї. Початок о 15.00.
✠ Розпочинається запис на літній табір для дітей, який цього року буде називатися «Трамплін до Неба». Перший заїзд триватиме від 28 травня до 6 червня, другий заїзд буде від 7 до 16 червня. Мінімальний кошт 200 гр. просимо внести під час запису в захристії.
✠дитячий конкурс «Христос воскрес! Радійте діти!» Запрошуємо переглянути роботи дітей, які вже виставленні в коридорі.
✠нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠ Розпочинаємо крити дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:
Ярмакова Валентина, Залевська Регіна, Кацемба Марія, Залевський Павло, род. Чайківських – Швец, Чернишива Леоніда, Расновська Антоніна.
Бажаємо Божого благословіння!