VI ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

🗓 8 травня (вівторок) — спомин св. Станіслава, єпископа і мученика
🗓 10 травня (четвер) — урочистість Вознесіння Господнього

✠ Сьогодні збір пожертвувань на Св. Престол Апостола Петра.
✠ Сьогодні Перша Неділя місяця – виставлення Пресвятих Дарі і можливість посповідатися.
✠ Триває місяць травень, який є присвячений Матері Божій. Після кожної Святої Літургії при виставлених Пресвятих Дарах співаємо Лоретанську Літанію.
✠ Намір для Розарійних Кругів: про благополуччя та християнське життя в наших родинах.
✠ Дітей, які належать до Розарійних Кругів і ще не отримали таємнички на травень просимо звернутися до захристії.
✠ Сьогодні на Святій Службі о 12.00, відбудеться завершення катехез. Катехези приготування до Першого Причастя будуть тривати.
✠ У вівторок, 9 травня, запрошуємо бажаючих на прибирання Польського Цвинтаря. Початок о 10.30 біля центрального входу. З собою мати: граблі, сапки, рукавиці та відповідне взуття.
✠ У четвер, 10 травня відзначаємо урочистість Вознесіння Господнього. Служби Божі о 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00 та 18.00. Це є обов’язкова урочистість, маємо обов’язок бути на Св. Літургії і утриматися від праці. Також цього дня розпочинаємо молитися Новенну до Святого Духа.
✠ В суботу, 12 травня о 12.00 в Довбишському Санктуарії Фатимської Матері Божої відбудеться урочиста Служба Божа та процесія. В захристії можна записуватися на автобус. Кошт 50 гр. Виїзд о 9.30 від взуттєвої фарбики.
Також з нашої парафії, 10 травня, після Святої Літургії вранці о 7.00, вирушає піше паломництво до Довбиша. Детальна інформація у о. Павла.
✠ В неділю, 13 травня, в Житомирі відбудеться Міжконфесійне Свято Сім’ї. Початок о 15.00.
✠ Також, в наступну неділю, 13 травня, на Службі Божій о 12.00 відбудеться підсумок і нагородження дітей, які брали участь в конкурсі «Христос воскрес! Радійте діти!»
✠ В суботу, 26 травня, в храмі по вул. Йоана Павла ІІ, відбудеться Концерт Привітань для Мам та День Полонії. Початок о 18.00. Бажаючих привітати Мам просимо приносити свої побажання в захристію. Ці побажання пролунають на святі. Запрошуємо всіх Мам.
✠ Триває запис на літній табір для дітей, який цього року буде називатися «Трамплін до Неба». Ще є місця на перший заїзд, котрий триватиме від 28 травня до 6 червня. Мінімальний кошт 200 гр. просимо внести під час запису в захристії.
✠ Просимо про молитву за хворого о. Богдана та о. Станіслава.
✠ В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠ Розпочинаємо крити дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.
✠ Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці, натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вранці в суботу.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Рибчинська Ольга, Криворучко Валентин.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!