VII ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

🗓 14 травня (понеділок) -свято св. Матія, апостола
🗓 15 травня (вівторок) — спомин св. Софії, мучениці (відпуст в Кафедральному храмі о 18.00)
🗓 20 травня (неділя) — урочистість Зіслання Святого Духа

✠ Триває місяць травень, присвячений Матері Божій. Після кожної Святої Літургії, при виставлених Пресвятих Дарах, співаємо Лоретанську Літанію.
✠ Сьогодні, в Житомирі, відбудеться Міжконфесійне Свято Сім’ї. Початок о 15.00. Детальна інформація на дошці оголошень. Запрошуємо всіх взяти участь.
✠ Також, сьогодні на Службі Божій о 12.00 відбудеться підсумок і нагородження дітей, які брали участь в конкурсі «Христос воскрес! Радійте діти!» Просимо учасників конкурсу забрати свої роботи.
✠ Для того, щоб краще приготуватися на Зішестя Святого Духа, Сестри Бенедиктинки запрошують на День Пустелі в дусі Lectio Divina зі св. Марком. Зустріч відбудеться в суботу, 19 травня. Початок о 9.00, закінчення о 16.00. З собою мати Святе Письмо, ручку та зошит. Записуватися в захристії.
✠ Також, 19 травня у нашій парафії відбудеться нічне чування, під час якого будемо з вірою та радістю очікувати приходу Святого Духа до наших сердець. Розпочинається чування конференцією о 21.00, завершується Святою Літургією о 24.00. Детальна інформація на дошці оголошень. Запрошуємо.
✠ В наступну неділю, 20 травня, о 14.00, в нашій парафії відбудеться урочистість Першого Причастя. Цього року до Причастя приступає 21 дитина. Огорнімо наших дітей молитвою.
✠ В суботу, 26 травня, в храмі по вул. Йоана Павла ІІ, відбудеться Концерт Привітань для Мам та День Полонії. Початок о 18.00. Бажаючих привітати Мам просимо приносити свої побажання в захристію. Ці побажання пролунають на святі. Запрошуємо всіх Мам.
✠ В неділю, 27 травня, на спортивному стадіоні Мальованки, відбудеться святкова забава Родинний фестин, яку організовує наша парафія. Початок о 15.00. Сердечно усіх запрошуємо на сімейний відпочинок з Богом.
✠ Школа «Всесвіт» запрошує дітей віком від 7 до 14 років, на літній табір «Подорож з Маленьким Принцом». Детальна інформація на дошці оголошень.
✠ Просимо про молитву за хворого о. Богдана та о. Станіслава.
✠ В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠ В захристії можна придбати Водограй та Водограйчик.
✠ Розпочинаємо крити дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.
✠ Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму!
БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!