Молодь у Львові

Молодь з нашої парафії виїхала у Львів. Я як з групи молоді то можу сказати що ми були раді уже що кудись виїжаєм. Коли ми уже були в дорозі ми ще заїджали в Олесько там у
нас була екскурсія по замку, але який краєвид вам не передать коли розкажу там тільки потрібно дивитися власними очима . Потім через якись час ми були уже к Львові. 
Зупинилися ми в Брюховичах, в монастирі Отців Паллотинів. Там нас гостино прийняв о. Петро, за що ми щиро дякуємо.

За ці пару днів ми дізналися дуже багато місць де було цікаво, але мені сподобалися тільки 4 місць які я слухала з задоволенням. І щас я вам про них розповім так само як і наш екскурсовод п. Роксолана…

1 це мені сподобалося — Собор святого Юра знаходиться на висоті 300 метрів над рівнем моря і немов ширяє над містом. Цей греко-католицький собор — один з найкрасивіших зразків львівської архітектури. Будівля побудована в стилі рококо і прикрашена численними балюстрадами, капітелями і скульптурами. У підземеллі собору заховані усипальниці відомих церковнослужителів.

2 — Личаківський цвинтар Не те, щоб це місце було романтичне, і вже тим більше це не парк. Але, слідуючи європейській культурі, сюди дійсно приходять прогулятися і насолодитися архітектурою старовинних скульптур та древніх каплиць. На Личаківському кладовищі поховано багато відомих людей і знаті. Відмінне місце для того, щоб подумати, надихнутися, зібратися з думками.

3-Аптека-музей Аптека-музей у Львові була заснована в 1795 році і з тих пір вона не припиняла свою діяльність, продаючи лікарські препарати власного виробництва. Вона являє собою унікальну історичну пам’ятку. Наразі тут вже не виготовляють ліки, проте придбати їх легко і доступно кожному. У музеї на вас чекають зали з аптекарським начинням: оригінально упакованими скляночками, вагами, лабораторними інструментами.

4 це моє саме найулюбленіше місце — Львівська опера Оперний театр ім. С. Крушельницької у Львові вважається одним з найкрасивіших театрів Європи нарівні з одеською та віденською операми.  Опера є однією з найбільш архітектурно виразних пам’яток Львова. Її витончене спорудження дивує жителів і гостей міста неймовірною розкішшю і досконалістю. Тут часто проходять оперети, опери та інші прем’єри. Та наша група молоді побувала в Львівській опері та ми дивмлися «Білосніжка»;, не знаю як всі дивмлися але я дивилася з захватом. Я вам хочу порекомендовать щоб і ви також тут побували. Тому, якщо у вас поганий настрій, обов’язково відвідайте Львів. Ця маленька країна шоколаду: чорного, молочного, гарячого, зуміє вмить настроїти на позитивні думки. Місто захоплює, чарує. Сьогодні це жива історія, яка простягається вузенькими вуличками з бруківкою. Львів варто побачити на власні очі, відчути атмосферу, поринути в ритм. І тоді вже не залишиться ніяких сумнівів, що Львів – це любов.

Anastazja Zagórska