ЧОТИРНАДЦЯТА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 11 липня (середа) — свято св. Бенедикта, абата

† Намір для Розарійних Кругів: за наші родини.

† У вівторок, 10 липня, о 18.30, в абатстві Сестер Бенедиктинок відбудеться урочиста Свята Літургія з нагоди спомину засновника ордену. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Увага! В четвер, 12 липня, нашу парафію відвідає єпископ Віталій Кривицький. Після Святої Літургії о 19.00, єпископ посвятить хрест, який буде вміщено на «купол» нашого храму. Запрошуємо.

† В п’ятницю, 13 липня, о 19.00 на Соборній площі відбудеться Розарій. Інформація на дошці оголошень.

† В нашій парафії триває курс Польської мови.

† З 16-18 липня, в Довбиші відбудеться Зустріч Молоді. Детальна інформація у о. Леоніда. Записуватися в неділю, після Служби Божої.

† 21-22 липня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві відбудуться відпустові урочистості. Урочиста Св. Літургія 22 липня о 11.00. Детальна інформація на дошці оголошень.

† З 19 – 21 липня, відбудеться паломництво з Довбиша до Бердичева. Вихід з Довбиша в четвер, 19 липня о 8.00. Кошт 150 гр. Запис в захристії.

† Отці Францисканці запрошують взяти участь в паломництві до Санктуарію Матері Божої Бердичівської (Житомир – Бердичів). Детальна інформація на дошці оголошень.

† Також можна буде поїхати автобусом. Виїзд 22 липня, о 8.00 від взуттєвої фабрики. Кошт 50 гр. Записуватися в захристії.

† Просимо про молитву за хворого о. Богдана та о. Станіслава.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Криємо дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.

† Дякуємо за квіти, а особливо для п. Ірини Венгловської і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Вакуленко Антоніна, Єсипенко Ядвіга,Чайківська Маріна, Підгаєцький Станіслав, род. Кислицьких.

Бажаємо всім Божої опіки та благословення!