ШІСТНАДЦЯТА НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 23 липня (понеділок) — свято св. Бригіди, монахині
🗓 24 липня (вівторок) — спомин св. Ольги, княгині та спомин св. Шарбеля
🗓 25 липня (середа) — свято св. Якова, апостола
🗓 26 липня (четвер) — спомин свв. Йоакима та Анни, батьків ПДМ
🗓 28 липня (субота) — спомин св. Володимира

† Вчора, 30 дітей з нашої парафії разом з о. Леонідом, с. Галиною та п. Маріною виїхали в табор в Карпати. Просимо про молитву.
† Сьогодні у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві відбудуться відпустові урочистості. Урочиста Св. Літургія о 11.00. З нашої парафії виїхав автобус 55 осіб.
† В наступну неділю, 29 липня, після кожної Святої Літургії відбудеться посвячення транспортних засобів на честь св. Христофора – покровителя водіїв, спомин якого будемо відзначати 25 липня, в середу.
† Просимо про молитву за хворого о. Богдана та о. Станіслава.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
† Криємо дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.
† Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Куликовських, род. Залевських, Броновицька Вікторія, Рудзінський Леонід, род. Крижановських.

Бажаємо всім Божої опіки та благословення!