ПЕРША НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

🗓 3 грудня (понеділок) — спомин св. Франциска Ксаверія, пресвітера
🗓 6 грудня (четвер) — спомин св. Миколая, єпископа
🗓 7 грудня (п’ятниця) — спомин св. Амвросія, єпископа і Вчителя Церкви
🗓 8 грудня (субота) — урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

† Сьогодні розпочинається Адвент — це час радісного очікування приготування до Різдва Христового. Під час Адвенту запрошуємо на Рорати, котрі будуть відправлятися у вівторок, четвер та суботу о 6.30 зранку. Після Рорат дітей запрошуємо на веселий сніданок.
Після кожних Рорат, діти будуть отримувати та збирати частинки вертепу. Цього року «переможець» отримає великий, гарний вертеп.
На Рорати дітям потрібно приносити свічки (зроблені власноруч), на яких потрібно писати добрі вчинки. Дитина, свічку якої виберуть, зможе взяти капличку Матері Божої до наступних Рорат.
В каплиці по вул. Дібровній Рорати будуть відправлятися кожну середу о 9.00.
† В четвер, 6 грудня, нашу парафію відвідає св. Миколай. Запрошуємо на 18.00, на Службу Божу.
† В наступну неділю, можна буде придбати свічки на Вігілійний Стіл за добровільну пожертву. Кошти з пожертвувань будуть переказані для благодійної організації Карітас – Спес , яка буде допомагати малозабезпечених.
† В останню неділю, в Урочистість Христа Царя Всесвіту, ми рахували людей, присутніх на Службах Божих. Кількість – 386 осіб, з чого 45% присутніх приступили до Святого Причастя.
В урочистість Христа Царя, ви склали пожертви на Вищу Духовну Семінарію в розмірі 5 060.
† На цьому тижні маємо Перші Четвер та П’ятницю місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В П’ятницю відвідуємо хворих.
† В суботу, 8 грудня, відзначаємо урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Це важлива, але не обов’язкова урочистість, під час якої будемо збирати пожертвування на утримання Радіо Марія.
† Намір для Розарійних Кругів: Подяка Богу за збудований Храм
† Курсів польської мови в понеділок, котрі веде с. Кароліна – не буде.
† Брати Францисканці запрошують Молодь (від 17 років) по вівторках (4, 11 та 18 грудня) на молитовно-катехетичні зустрічі для доброго приготування до Різдва. Зустрічі відбудуться в храмі св. Йоана з Дуклі. Початок о 19.30.
† В захристії можна придбати календарі на 2019 рік на українській і польській мовах та Водограй.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого раму: Тищенко Леонід, Ярошинський Валерій.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!