XXIV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 18 вересня (вівторок) — спомин св. Станіслава Костки, монаха
🗓 20 вересня (четвер) — спомин св. Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чонг Хазанга і сподвиж., муч.
🗓 21 вересня (п’ятниця) — свято св. Матея, апостола та євангеліста

† Сьогодні в храмі св. Йоана з Дуклі відбудеться презентація Руху Домашньої Церкви. Початок о 13.00. Детальна інформація на дошці оголошень.
† Сьогодні, після кожної Служби Божої, будемо збирати пожертвування на обладнання каплиці на території АТО, якою опікується о. Юрій Сіцінський SAC та волонтери Християнської Служби Порятунку.
† Розпочалися катехези. Детальний розклад катехез на дошці оголошень. Просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехетичних заняттях.
† Катехези для чоловіків проходять по п’ятницям, після Служби Божої та після екзорцизмів. Веде катехезу о. Павло. Запрошуємо.
† Бажаючих брати участь в Біблійних Зустрічах просимо звертатися до о. Павла.
† 6 жовтня (субота) 17.00 розпочинається курс приготування дорослих до Таїнств Вінчання та Першого Причастя. Бажаючих просимо записуватися в захристії.
† У неділю, 7 жовтня, о 16.00, в Житомирській філармонії відбудеться концерт творів Монюшко. Бажаючих взяти участь в концерті просимо сьогодні або завтра звернутися до захристії, щоб отримати запрошення. Інформація на дошці оголошень.
† В п’ятницю ми відзначали 2 річницю смерті о. Олександра Мілевського. З нашої парафії було організовано поїздку в Довбиш (77 осіб), де похований о. Олександр. Дякуємо за спільну молитву в намірах о. Олександра.

† Дітей, які хочуть вивчати польську мову, просимо записуватися в захристії.

† В захристії можна придбати Водограй.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
† Криємо дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.
† Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Олішавська Анеля, Будзішевська Валентина, Господарик Олександра, род. Дзиганських, род. Вонцович, Пясковський Володимир, Курачевська Ядвіга.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!