XXV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 27 вересня (четвер) — спомин св. Вікентія де Поль, пресвітера
🗓 29 вересня (субота) — свято Святих Архангелів Михаїла, Гавриїла, Рафаїла

† Минулої неділі, Ви склали пожертвування на обладнання каплиці на території АТО, в розмірі 5 160 гр. Дякуємо!
† Директор благодійного Фонду «Карітас-Спес» о. Віталій Умінський, дякує для всіх жертводавців, які взяли участь в акції «Хліб Насущний», тим самим допомагаючи малозабезпеченим, літнім та хворим. Одночасно, о. Віталій повідомляє про нову акцію «Кілограм Милосердя» просячи приносити по кілограму продуктів, які зберігаються довго і не потребують спеціальних умов. Детальна інформація на дошці оголошень.
Розпочалися катехези. Детальний розклад катехез на дошці оголошень. Особливо просимо батьків звернути увагу на участь дітей в катехетичних заняттях. На цьому тижні, крім двох основних груп (приготування до Першого Причастя та групи «Божі Діти»), на катехезу прийшло лише 16 дітей. Довідома, у всіх літніх акціях, з нашої парафії взяло участь 350 дітей. Де решта?
† Бажаючі співати в Дитячому Хорі можуть записатися в неділю о 11.30 в п. Насті.
† Бажаючих брати участь в Біблійних Зустрічах просимо звертатися до о. Павла.
† 6 жовтня (субота) о 17.00 розпочинається курс приготування дорослих до Таїнств Вінчання та Першого Причастя. Бажаючих просимо записуватися в захристії.
† У неділю, 7 жовтня, о 16.00, в Житомирській філармонії відбудеться концерт творів Монюшко. Бажаючих взяти участь в концерті просимо звернутися до захристії, щоб отримати запрошення.
† Дітей, які хочуть вивчати польську мову, просимо записуватися в захристії.

† В захристії можна придбати Водограй.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
† Криємо дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку. Незабаром будемо ставити верхівку вежі, на якій вже стоїть хрест.
† Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Залевська Регіна, Словінська Євгенія, Курачевська Ядвіга, Слідзєвський Ігор.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!