XXVI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 1 жовтня (понеділок) — помин св. Терези від Дитяти Ісус
🗓 2 жовтня (вівторок) — свято святих Ангелів – Хранителів
🗓 4 жовтня (четвер) — спомин св. Франциска Ассізького
🗓 5 жовтня (п’ятниця) — спомин св. Фаустини Ковальської, діви

† Завтра розпочинається жовтень – місяць присвячений молитві Святого Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, вечором після Св. Літургії.
Дітей, запрошуємо на Розарій після вечірньої Св. Літургії. Після Розарію, діти збирають «бонуси». Пам’ятаймо, що через Розарій можна випросити багато благодатей. Не пропустімо цю можливість!

† Оголошується дитячий конкурс «Розарій – телефонний дзвінок до Марії».
На конкурс, до 13 жовтня, приймаються вироби виконанні різними техніками (вишивка, плетіння, орігамі, квілінг, малюнки, аплікації і тд.). На переможця чекає приз.

† На цьому тижні Перші Четвер, П’ятниця, Субота та Неділя місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Четвер запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів в намірі покликань, котра буде тривати від 19.00 до 21.00. В П’ятницю відвідуємо хворих. В Суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць.
Намір для Розарійних Кругів: про моє навернення та навернення моїх близьких
Оголошення для дітей.
Для тих, хто відправляє Перші Дев’ять П’ятниць місяця або прагне розпочати їх відправляти, пригадуємо про сповідь.
Дітей, які належать до Розарійних Кругів, просимо взяти свої таємнички в захристії.

† Розпочалися катехези. Детальний розклад катехез на дошці оголошень.

† Бажаючі співати в Дитячому Хорі можуть записатися в неділю о 11.30 в п. Насті.

† Бажаючих брати участь в Біблійних Зустрічах просимо звертатися до о. Павла.

† 6 жовтня (субота) о 17.00 розпочинається курс приготування дорослих до Таїнств Вінчання та Першого Причастя. Бажаючих просимо записуватися в захристії.

† У неділю, 7 жовтня, о 16.00, в Житомирській філармонії відбудеться концерт творів Монюшко. Бажаючих взяти участь в концерті просимо звернутися до захристії, щоб отримати запрошення.

† Дітей, які хочуть вивчати польську мову, просимо записуватися в захристії.

† Бажаючих взяти участь в курсах приготування до Карти Поляка запрошуємо на зустрічі, які відбудуться в понеділок, 1 жовтня на 16.00, 17.00, 18.00 або на 19.00 (до вибору). Зустріч відбудеться за адресою ІІ пров. Каховський 11.

† З 4 — 7 жовтня в Житомирі будуть проходити ХІ Дні Польської Культури в Україні та ХХІV Міжнародний Фестиваль Польської Культури „Tęcza Polesia”. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Також просимо підтримати проект № 64 про виділення коштів на реконструкцію Польського Цвинтаря. Детальна інформація на дошці оголошень.

† Благодійний Фонд «Карітас-Спес» проводить акцію «Кілограм Милосердя». Детальна інформація на дошці оголошень.

† В суботу, 29 вересня, своє день народження відзначала с. Юлія Вольська, а 4 жовтня буде відзначати о. Віталій Вездецький. Памятаймо про сестру і отця в своїх молитвах.

† В захристії можна придбати календарі на 2019 рік на українській мові.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Криємо дах на храмі, це важка та дорога інвестиція, тому просимо молитися про добру роботу та безпеку працівників, а також просимо про фінансову підтримку.

† Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!