XXVII НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

13 жовтня (субота — урочистість Матері Божої з Фатіми

† Сьогодні відзначаємо День Вчителя. Вітаємо всіх педагогів та бажаємо Божого благословіння.

† Триває жовтень – місяць присвячений молитві Св. Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, вечором після Св. Літургії.
Дітей, запрошуємо на Розарій після вечірньої Св. Літургії. Після Розарію, діти збирають «бонуси». Пам’ятаймо, що через Розарій можна випросити багато благодатей.

† Триває дитячий конкурс «Розарій – телефонний дзвінок до Марії».
На конкурс, до 13 жовтня, приймаються вироби виконанні різними техніками (вишивка, плетіння, орігамі, квілінг, малюнки, аплікації і тд.). На переможця чекає приз.

† Сьогодні, відповідаючи на заклик Папи Римського Франциска, в каплиці про вул. Дібровній, від 15.00 до 17.00 будемо молитися чотири частини Святого Розарію в таких намірах: про порятунок для грішників, щоб кожна людина мала «живі» відносини з Богом та про мир в Європі.
На цей заклик відгукнулися 42 країни. Матір Божа в часі Фатимських Об’явлень сказала, що не має такої проблеми, котру не міг би вирішити Розарій. Запрошуємо.

† Хто записався на концерт творів Монюшко у філармонії о 16.00 просимо в захристії забрати запрошення.

† В середу, 10 жовтня, запрошуємо на вечірню Службу Божу, яку очолить Провінціал Отців Паллотинів, також будуть присутні інші гості з Польщі.

† В суботу, 13 травня в Довбишському Санктуарії Матері Божої Фатимської о 12.00 відбудеться Св. Літургія та процесія. З нашої парафії буде автобус. Виїзд від взуттєвої фабрики о 9.30. Кошт 60 гр. Записуватися в захристії.

† В наступну неділю, 14 травня, в нашій парафії всі проповіді буде проголошувати о. Євгеній Бобик, який на Польовій будує каплицю. Пожертвування (таца) будуть призначенні на цю справу. Просимо про допомогу.

† Намір для Розарійних Кругів на жовтень: про моє навернення та навернення моїх близьких

† Розпочалися катехези. Детальний розклад катехез на дошці оголошень.

† Запрошуємо дітей з 3 по 6 класи на Малий Апостол. Кожної суботи о 12.00, учасники Малого Апостола зустрічаючись разом моляться, читають Слово Боже, грають в різні конкурси, роблять саморобки та смакують капучіно. Запрошуємо!!!

† Розпочинаються катехези для жінок. Щовівторка, в каплиці по вул. Дібровній, о 17.30 – Розарій, о 18.00 – Св. Літургія і катезеза.

† Розпочинається курс приготування дорослих до Таїнств Вінчання та Першого Причастя. Бажаючих просимо записуватися в захристії (субота 17.00) .

† Учнів курсів на «Карту Поляка» запрошуємо кожної неділі в каплицю по вул. Дібровній на Св. Літургію о 8.30. Після Св. Літургії – лекція про Польські Традиції.

† В наступний понеділок, 15 жовтня, до нас завітає Дональд Трабіт – президент всесвітньої спільноти для чоловіків св. Йосипа. Після Служби Божої о 18.00 проведе молитву про оздоровлення, після якої відбудеться зустріч для чоловіків.
† Просимо підтримати проект № 64 про виділення коштів на реконструкцію Польського Цвинтаря, проект № 28 Територія здоров’я на Мальованці, проект № 41 Музей каменю Житомирщини та проект № 73 Дитяча мрія. Детальна інформація на дошці оголошень.
† Благодійний Фонд «Карітас-Спес» проводить акцію «Кілограм Милосердя». Детальна інформація на дошці оголошень.
† Вже можна записувати Листопадові інтенції. Кожного дня протягом листопада в наших паллотинських храмах буде відправлятися 24 Служби Божі за записаних померлих. Пожертвування з інтенцій будуть призначенні на будову храму.
† В захристії можна придбати календарі на 2019 рік на українській мові.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
† Дякуємо за квіти і просимо приносимо їх для оздоблення наших каплиць. До каплиці по вул. Дібровній просимо приносити в п’ятницю вранці; натомість в храм по вул. Йоана Павла ІІ – вечором в п’ятницю або вранці в суботу.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Жуковська Фелікса, Соломченко Катажина, Оксюківська Регіна, Биковець Анна, Лось Леонід, род. Власюк, Котюк Юлія, Соколовська Олена, Куліковська Каміля, род. Блоцьких, род. Леманчик, род. Кропивницьких.

Бажаємо всім Божої опіки та благословення!