XXIX НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 22 жовтня (понеділок) — спомин св. Йоана Павла ІІ, папи
🗓 23 жовтня (вівторок) — спомин св. Йосипа Більчевського, єпископа

† Сьогодні відзначаємо Місійну Неділю, яка розпочинає Місійний Тиждень, протягом якого, будемо молитися за місіонерів та місії. Також можна буде скласти пожертви до скриньки на їх потреби.

† В минулу неділю, о. Євгеній Бобик, в нашій парафії проголошував проповіді та збирав пожертвування на будову каплиці на Польовій. Дякуємо за ваші молитви та жертовність. Ви пожертвували майже 17.000 гр.

† Триває жовтень – місяць присвячений молитві Св. Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, вечором після Св. Літургії.
Дітей, запрошуємо на Розарій після вечірньої Св. Літургії. Після Розарію, діти збирають «бонуси». Пам’ятаймо, що через Розарій можна випросити багато благодатей.

† Триває дитячий конкурс «Розарій – телефонний дзвінок до Марії». Роботи можна переглянути на коридорі.
† На цьому тижні група дорослих наших парафіян відвідала Львів. Дякуємо за молитву. Натомість група підлітків з с. Галиною та о. Ярославом зараз перебувають у Львові. Просимо про молитву.
† Тривають катехези. Детальний розклад на дошці оголошень.
† Розпочався курс приготування дорослих до Таїнств Вінчання та Першого Причастя. Бажаючих просимо записуватися в захристії (субота 17.00) .
† Благодійний Фонд «Карітас-Спес» проводить акцію «Кілограм Милосердя». Детальна інформація на дошці оголошень.
† Вже можна записувати Листопадові інтенції. Кожного дня протягом листопада в наших паллотинських храмах буде відправлятися 24 Служби Божі за записаних померлих. Пожертвування з інтенцій будуть призначенні на будову храму.
На дошці оголошень вже є розклад Богослужінь на кладовищах. На Польському цвинтарі Служба Божа в неділю, 2 листопада о 12.00, а на Дружбі – в неділю, 4 листопада о 12.00.
† В захристії можна придбати календарі на 2019 рік на українській мові, лампадки та Водограйчик.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Хмельовська Ядвіга, Чайківська – Швець Маріна, Тімакова Зоя, род. Башинських.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!