ДРУГА НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

12 грудня (середа) – спомин Пресвятої Діви Марії Гваделупської
13 грудня (четвер) – спомин св. Луції, діви і мучениці
14 грудня (п’ятниця) – спомин св. Йоана від Хреста, пресвітера і Вчителя Церкви

† Триває адвент — час радісного очікування приготування до Різдва Христового. Під час Адвенту запрошуємо на Рорати, котрі відправляються у вівторок, четвер та суботу о 6.30 зранку. Після Рорат дітей запрошуємо на веселий сніданок.
В каплиці по вул. Дібровній Рорати відправляються в кожну середу о 9.00.

† Сьогодні День вдячності і молитви у намірах тих, хто підтримує Церкву на Сході. Пам’ятаймо в своїх молитвах за всіх, хто духовно і матеріально допомагає Церкві на Сході.

† Сьогодні можна придбати свічки на Вігілійний Стіл за добровільну пожертву. Кошти з пожертвувань будуть переказані для благодійної організації Карітас – Спес , яка допомагає малозабезпеченим.

† Увага! На цьому тижні в п’ятницю, суботу та неділю в нашій парафії відбудуться адвентові реколекції, котрі проведе о. Станіслав Фірут SAC.


Розклад Реколекцій:

П’ятниця (14 грудня)

Храм: 7:00 , (15:00 – година Милосердя), 16:00, 18:00.

Дібровна: 9:00.

Субота (15 грудня)

Храм: 7:00, 12:00, 18:00.

Дібровна: 9:00.

Неділя (16 грудня)

Храм: 7:00, 10:00, 12:00, 18:00.

Дібровна: 8:30.


† Брати Францисканці запрошують Молодь (від 17 років) по вівторках (4, 11 та 18 грудня) на молитовно-катехетичні зустрічі для доброго приготування до Різдва. Зустрічі відбудуться в храмі св. Йоана з Дуклі. Початок о 19.30.

† 23 грудня, в парафії св. Вацлава на Крошні, відбудеться різдвяний ярмарок.

† Тривають катехези. Детальний розклад катехез на дошці оголошень.

† В захристії можна придбати календарі на 2019 рік на українській та польській мовах, а також оплатки. Кошти з оплатків, будуть призначенні на обід для самотніх та бідних.

† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Куліковська Галина, Молодиченко Валентина, Куліковський Анатолій, Холодецький Роман.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!