XXXIV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

🗓 30 листопада (середа) — свято св. Андрія, Апостола

† Сьогодні, відзначаємо Урочистість Христа Царя Всесвіту. Це є свято Отців Палльотинів на Україні. Пожертви /таца/ збіраємо на духовну семінарію.
† В середу, 21 листопада, були зібрані пожертви на кляузорові(затворницькі) монастирі. Таца була в розмірі 735гр. Щиро дякуємо.
† Наступної Неділі розпочинаємо Адвент, безпосереднє приготування до Різдва Христового. Під час Адвенту запрошуємо на Служби Роратні: рано, 6.30: вівторок, четвер і суботу. Особливо – запрошуємо дітей, котрі після Служби отримають смачний сніданок.
† Закінчується місяць Листопад, протягом якого ми особливо молилися за померлих.
Кожного дня, протягом листопада, в наших паллотинських храмах відправляється 24 Служби Божі за записаних вами померлих.
† З 23 по 25 листопада (п’ятниця-неділя), група дітей (28 осіб), разом з о. Павлом та с. Галиною, переживають реколекції в Тиврів. Дякуємо за молитву.
† На цьому тижні маємо І-ші суботу і неділю місяця. В суботу ввечері за пів години до Служби є Адорація і св. Розарій. Після Служби — міняє свої таїмниці Живий Розарій.
† Намір для Живого Розарі: Подяка Богу за будований Храм.
† Дияконія Молитви Руху Світло-Життя, запрошує дорослих та молодь, взяти участь в Оазі Молитви, яка відбудеться у Ворзельській Духовній Семінарії з 30 листопада до 2 грудня. Детальна інформація на дошці оголошень.
† Тривають катехези. Детальний розклад катехез на дошці оголошень.
† В захристії можна придбати календарі на 2019 рік на українській і польській мовах, Водограй та Водограйчик.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Пясковський Володимир, Йосипенко Антоніна, Маріна Чайківська.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!