ТРЕТЯ НЕДІЛЯ АДВЕНТУ (GAUDETE)

† Триває адвент — час радісного очікування приготування до Різдва Христового. Під час Адвенту запрошуємо на Рорати, котрі відправляються у вівторок, четвер та суботу о 6.30 зранку. Після Рорат дітей запрошуємо на веселий сніданок.
Увага! В цей четвер, діти отримають останні частинки вертепу, а в суботу (22 грудня) потрібно буде принести на Рорати вже зібраний вертеп.
В каплиці по вул. Дібровній Рорати відправляються в кожну середу о 9.00.
† Сьогодні закінчуються наші парафіяльні реколекції, котрі веде о. Станіслав Фірут SAC. Дякуємо. Сьогоднішня таца буде призначена для о. Станіслава.
† Сьогодні День молитов про християнське життя родин.
† Сьогодні після Служби Божої о 12.00 відбудуться збори для батьків, діти яких в цьому році приступають до Першого Причастя.
† В скриньку біля виходу можна скласти пожертви на Різдвяний обід для бідних.
† В урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, 8 грудня, ви склали пожертви на Радіо Марія в розмірі 1 952 гр. Дякуємо.
† 23 грудня, в парафії св. Вацлава на Крошні, відбудеться різдвяний ярмарок.
† Від цієї суботи, тобто від 22 грудня, до неділі, 13 січня, катехез для дітей та зустрічей Малого Апостола не буде.
† Пастирська Служба Божа відбудеться в понеділок, 24 грудня о 22.00 в будованому храмі. Вхід з вул. Героїв Пожежних.
† В захристії можна придбати Водограй, Водограйчик, календарі на 2019 рік на українській та польській мовах, а також оплатки та свічки. Кошти з оплатків, будуть призначенні на обід для самотніх та бідних.
† В захристії можна придбати посвячене сіно під Вігілійний Обрус за добровільну пожертву.
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Пясковський Володимир, род. Недашківських, Колібабчук Олена, Лось Леонід, род. Башинських, Чайківська Юзефа, сипенко Ядвіга, Дзиганська Людмила, род. Блоцьких.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!