НЕДІЛЯ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

🗓 9 квітня (понеділок) – Урочистість Благовіщення Господнього
✠ Сьогодні відзначаємо Неділю Божого Милосердя – наш парафіяльний відпуст. Святі Літургії о 7.00, 10.00 (відпустова) та о 18.00. Відпустову Святу Літургію очолить єпископ Віталій Кривицький.
В неділю, 8 квітня відзначаємо також Проводи. Служба Божа на Польському Цвинтарі о 13.00, натомість Свята Літургія на «Дружбі» буде 15 квітня о 12.00. Список Богослужінь на кладовищах на дошці оголошень.

✠ В понеділок, 9 квітня, в урочистість Благовіщення Господнього відзначаємо також День Святості Життя. Служби Божі о 7.00, 9.00 (Дібровна), 12.00, 18.00.

✠ У Великодній Вівторок наша парафія вже традиційно організувала та провела святковий обід для самотніх людей в Територіальному Центрі. Дякуємо для всіх Добродіїв, особливо Єдуарду Блоцькому, який приготував продуктові подарунки для 60 людей, для п. Валентини Патутинської, п. Юзефи Чайківської, п. Зосі і Юлії Котвицьким та молоді, яка співала.

✠ Інтенція для Розарійних Кругів: Подяка Богу за життя та віру.

✠ На цьому тижні розпочинаються катехези для дітей. Увага! В наступну неділю катехез для дошкільнят та 1 і 2 класів не буде (проводи).
✠ Хто прагне приступити до Таїнства Миропомазання просимо записатися в захристії.
✠ Триває дитячий конкурс «Христос воскрес! Радійте діти!» Запрошуємо переглянути роботи дітей, які вже виставленні в коридорі.
✠ В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠ Просимо про молитву в намірі будови храму.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Дворецьких, Дзиганська Людмила, Шевчук Анеля, род. Долгіх, род. Строцьких, Павліковська Ядвіга, Трубнікова Людмила, Пясковська Яніна, Галицька Лариса.

СЬОГОДНІ ПРАВОСЛАВНІ ТА СХІДНІ КАТОЛИЦЬКІ ОБРЯДИ СВЯТКУЮТЬ ПАСХУ ГОСПОДНЮ.
ВСІХ НАШИХ БРАТІВ ТА СЕСТЕР СЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З НАГОДИ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО.
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
АЛІЛЛУЯ!