НЕДІЛЯ СТРАСТЕЙ ГОСПОДНІХ (ВЕРБНА НЕДІЛЯ)

✠ Сьогодні розпочинається Великий Тиждень, під час якого будемо відзначати Святе Тридення. Сьогодні також збираємо пожертви на утримання Духовної Семінарії.
✠ У Великий Вівторок о 11.00 в Кафедральному храмі відбудеться Літургія посвячення Мира.

date_range Великий Четвер. День установлення таїнств Євхаристії та Священства. О 18:00 — Літургія Господньої Вечері. Цього дня особливо молимося за священиків. Адорація до 21:00.
date_range Велика П’ятниця. О 18:00 – Літургія Господніх Страстей. Адорація біля Господнього Гробу розпочинається о 9:00, триває протягом дня та всієї ночі та в суботу до 20:00. На адорацію записуватися в захристії. О 15:00 – Година Милосердя. У Велику П’ятницю – суворий піст. Збираємо пожертви на Гріб Господній у Єрусалимі.
date_range Велика Субота. О 11:00 – Адорація для дітей, підлітків та міністрантів; репетиція для дівчат, які беруть участь в процесії.
21:00 — Літургія Пасхальної Вігілії, яка завершиться процесією.
Посвячення пасхальних страв в храмі: 12:00, 15:00, 18:00, після Літургії в суботу після 21:00
та в Неділю Воскресіння після Святої Літургії зранку о 6:00.
В каплиці по вул. Дібровній о 12:00 та о 15:00.
date_range Неділя Воскресіння Господнього . Свята Літургія о 6:00, 8:30 (Дібровна), 10:00, 12:00, 18:00.
date_range Великодній Понеділок. Свята Літургія о 7:00, 8:30 (Дібровна), 10:00, 12:00, 18:00.

✠ В скриньку біля входу можна складати пожертви на квіти на Великдень.
✠ Завершився Дієцезіальний День Молоді. Дякуємо всім, хто прийняв молодь на ночівлю.
✠ Триває дитячий конкурс «Христос воскрес! Радійте діти!» Умови конкурсу: на конкурс приймаються аплікації та вироби з підручних матеріалів на великодню тему. Конкурс триватиме до 31 березня.
✠ Єпископи Римсько-Католицької Церкви виражають глибоку стурбованість зростом впливу ґендерної ідеології в нашому суспільстві і заохочують вірних підписати петиції про заборону пропаганди гомосексуалізму. Пастирське звернення та детальна інформація на дошці оголошень.
✠ Стаючи на захист життя, заохочуємо долучитися до духовного усиновлення зачатої дитини. Це молитва, а також добровільні зречення, за дитину, яка вже існує в лоні матері, однак їй загрожує насильницька смерть, тобто аборт. Ми молимося і покутуємо за дитя, чиє ім’я знає лиш Бог, і міцно віримо, що завдяки нашим духовним зусиллям воно щасливо народиться і житиме на Божу славу, дякуючи за безцінний дар життя.
Заохочуємо і Вас, відважитись на дев’ятимісячну молитовну боротьбу, яка допоможе врятувати нове життя. Почати молитися за ненароджену дитину потрібно сьогодні тобто 25 березня. Бажаючих просимо звернутися до захристії.
✠ Розпочалися катехези приготування до Першої Сповіді та Вінчання, котрі проходять по суботах о 17.00. Бажаючі ще можуть доєднатися. Запрошуємо.
✠ Хто прагне приступити до Таїнства Миропомазання, просимо записуватися в захристії.
✠ На цьому тижні катехез не буде. Катехези розпочнуться з 9 квітня. Запрошуємо на Святе Тридення.
✠ Просимо про молитву за хворого о. Богдана та о. Станіслава.
✠ В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠ Просимо про молитву в намірі будови храму.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:
Курачевська Ядвіга, род. Рижко.

БАЖАЄМО БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!