НЕДІЛЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО

🗓 Великодній Понеділок – Служби Божі як в неділю.
🗓 8 квітня (неділя) – Свято Божого Милосердя – Служба Божа о 7.00, 10.00 (відпустова) та 18.00.

✠ Сьогодні відзначаємо найбільше свято Церкви Христової – Великдень. Саме тому, цю урочистість літургійно святкуємо 8 днів, які називаємо Октавою Великодня. У Великодню П’ятницю можна споживати м’ясну їжу. Завершує Октаву свято Божого Милосердя – наш парафіяльний відпуст. Тому, 8 квітня, в свято Божого Милосердя, Святі Літургії о 7.00, 10.00 (відпустова) та о 18.00. Відпустову Святу Літургію очолить єпископ Віталій Кривицький.
В неділю, 8 квітня відзначаємо також Проводи. Служба Божа на Польському Цвинтарі о 13.00, натомість Свята Літургія на «Дружбі» буде 15 квітня о 12.00.
✠ У Великодній Вівторок наша парафія вже традиційно організовує та проводить святковий обід для самотніх людей в Територіальному Центрі. Дякуємо для всіх добродіїв, особливо для Єдуарда Блоцького, який приготував продуктові подарунки для 60 людей. Також запрошуємо нашу молодь співати.
✠ В захристії можна придбати Водограй та Водограйчик.
✠ Катехези розпочнуться з 9 квітня.
✠ Триває дитячий конкурс «Христос воскрес! Радійте діти!» Ще можна приносити свої вироби. Запрошуємо також переглянути роботи дітей, які вже виставленні в коридорі. Також заохочуємо переглянути плакати про лихослів’я, які підготували наші підлітки на реколекціях в Першотравенську.
✠ Увага! Просимо звернути увагу на незнайомих дітей, які крадуть гроші з скриньок (було кілька спроб і два пограбування).
✠ В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
✠ Просимо про молитву в намірі будови храму.
Дуже дякуємо за приготування декорацій на Пасхальне Тридення: Сестрам Паллотинкам, Філісеєнко Маріні, Оксані Мельник, Яценко Андрію, Жовновському Станіславу та Ковальській Світлані.
Дякуємо за пожертвування, які були зібранні у Велику П’ятницю на Гріб Господній в Єрусалимі в розмірі 2 583 гр., а також дякуємо за пожертвування на квіти до Господнього Гробу – 1 675 гр.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Дзиганська Люда, род. Дворецьких, род. Ковальських, Фурман Сергій.
ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛІЛЛУЯ!