ТРЕТЯ НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

🗓 25 березня (понеділок) — урочистість Благовіщення Господнього

† Сьогодні закінчуються реколекції. Дякуємо о. Юзефу Свідніцькому.
† Завтра в урочистість Благовіщення. Служби Божі будуть: 7.00, 9.00 (Дібровна), 18.00
Стаючи на захист життя, заохочуємо долучитися до духовного усиновлення зачатої дитини. Це молитва, а також добровільні зречення за дитину, яка вже існує в лоні матері, однак їй загрожує насильницька смерть тобто аборт. Ми молимося за дитя, чиє ім’я знає лише Бог і міцно віримо, що завдяки нашим духовним зусиллям воно щасливо народиться і житиме на Божу славу. Заохочуємо і Вас відважитись на дев’ятимісячну молитовну боротьбу, яка допоможе врятувати нове життя. Молитву Духовного Усиновлення можна взяти біля виходу з храму.
† Триває Великий Піст. Розклад Великопісних Богослужінь на дошці оголошень. Нагадуємо, що Хресна Дорога для дітей – у п’ятницю о 17.00, для молоді – в середу після вечірньої Св. Літургії.
† В нашій парафії тривають відвідини наших сімей Іконою Святої Родини з Назарету.
Схема відвідин наступна: сім’я отримує Ікону Святої Родини в п’ятницю після вечірньої Святої Літургії і повертає її в понеділок перед вечірньою Святою Літургією. Наступна сім’я відразу ж в понеділок забирає Ікону до своєю домівки і повертає знову у п’ятницю на вечірню Св. Літургію.
Під час відвідин Ікони, заохочується, щоб родина перебувала у стані освячуючої благодаті (тобто без тяжкого гріха) та приступила до Святого Причастя.
Під час перебування Ікони вдома, потрібно принаймні раз на день цілою родиною зібратися на спільній молитві. На цю молитву можна запросити родичів, сусідів чи друзів. Записуватись на відвідини Ікони Святої Родини з Назарету в захристії.
† Триває дитяча виставка на тему «Біль Бога», метою якої є задуматися над тим, які наші вчинки ранять Ісуса Христа. Роботи можна переглянути в коридорі.
† Щосереди, о 19.00 відбуваються зустрічі для всіх, хто хоче належати до Спільноти Об’єднання Католицького Апостольства (ОКА). Зустрічі проводить с. Юлія.
† Оголошення для дітей! З нагоди шкільних канікул, замість катехез, відбудуться зустрічі для дітей: 26-28 березня (вівторок-четвер) о 15.30. Запрошуємо.
† В наступну неділю, 31 березня, після Святої Літургії о 12.00 відбудуться батьківські збори для батьків, діти яких 19 травня приступають до Першого Причастя. Запрошуємо.
† Організовується поїздка на Хресну Дорогу в Шаргород (29-30.03). Детальнo на дошці oголошень
† В нашій парафії триває перегринація образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Шавурська Зофія. Особливо дякуємо для Андрущенко Роми за привезені продукти та для Генадія Фелінського за допомогу.