ЧЕТВЕРТА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

† Триває Великий Піст. Розклад Великопісних Богослужінь на дошці оголошень. Нагадуємо, що Хресна Дорога для дітей – у п’ятницю о 17.00, для молоді – в середу після вечірньої Св. Літургії.
† Сьогодні, після Святої Літургії о 12.00 відбудуться батьківські збори для батьків, діти яких 19 травня приступають до Першого Причастя. Запрошуємо.
† На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу та Неділю Місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Четвер – від 19.00 до 21.00 адорація Пресвятих Дарів в намірі покликань. В Суботу – зустріч Розарійних Кругів та зміна Таємниць.
Намір для Розарійних Кругів: про навернення в наших родинах.
Нагадуємо дітям про сповідь в Першу П’ятницю Місяця.
† В суботу, 6 квітня, по вулицях Житомира відбудеться Хресна Дорога. Початок о 12.00 біля Семінарійного храму. Участь в цій події – це свідоцтво нашої віри.
† З 12-14 квітня (п’ятниця-неділя) в Житомирі відбудеться 27 Дієцезіальний День Молоді.
Молодь, яка хоче взяти участь в цій зустрічі просимо звертатися до о. Павла.
Також просимо Вас, взяти молодь на ночівлі. Анкети потрібно заповнити в захристії до наступної неділі.
† При виході з каплиці можна в скриньку скласти великопісну милостиню. Ці пожертви будуть призначенні для хворих з нашої парафії.
† Триває дитяча виставка на тему «Біль Бога», метою якої є задуматися над тим, які наші вчинки ранять Ісуса Христа. Роботи можна переглянути в коридорі.
† Щосереди, о 19.00 відбуваються зустрічі для всіх, хто хоче належати до Спільноти Об’єднання Католицького Апостольства (ОКА). Зустрічі проводить с. Юлія.
† Тривають катехези та репетиції хорів. Дитячий хор в п’ятницю після Хресної Дороги, молодіжний – в неділю після Служби Божої о 12.00.
† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Ільчук Людмила.
Бажаємо всім Божої опіки та благословення!