ІІ ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ, тобто НЕДІЛЯ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

29 квітня (понеділок) – свято св. Катерини Сієнської, діви і Вчителя Церкви, Покровительки Європи

1 травня (середа) – спомин св. Йосифа, Робітника

2 травня (четвер) – спомин св. Атанасія, єпископа і Вчителя Церкви

3 травня (п’ятниця) – свято свв. Филипа та Якова, Апостолів

Сьогодні відзначаємо наше Відпустове свято. Головна Свята Літургія о 10.00, яку очолить о. Валентин Матушевський SAC – настоятель з парафії в Білогірї. Дякуємо о. Валентину, котрий одночасно веде реколекції у монастирі Сестер Бенедиктинок для трьох паллотинських дияконів перед священицькими свяченнями.

† Розпочинається місяць травень – місяць присвячений Пресвятій Діві Марії. Після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятими Дарами, будемо співати Лоретанську Літанію. Дітей та молодь особливо запрошуємо в кожну середу та суботу. В ці дні діти будуть отримувати наклейки.

На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу та Неділю місяця. Виставлення Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Четвер запрошуємо на адорацію в намірі покликань, яка відбудеться від 19.00 до 21.00. В П’ятницю відвідуємо хворих, в Суботу зустріч Розарійних Кругів о 18.00 та зміна таємниць.

Намір на травень: за дітей, які приступають до Першого Причастя та за їх родини

† 24 квітня наша парафія провела обід для бідних та людей похилого віку в Територіальному Центрі. Дякуємо всім, хто спричинився до організації та проведення цього свята, а особливо Котвіцькій Зофії, Блоцькому Єдуарду, род. Підгаєцьких, род. Чайківських, Патутинській Валентині та молоді, яка співала.

† В суботу, 4 травня, в храмі св. Олександра в Києві, відбудуться священицькі свячення диякона Ярослава Драгана. З нашої парафії організовується автобус. Виїзд від взуттєвої фабрики о 7.30, кошт – добровільний внесок. Записатися в захристії.

† Оголошення для дітей, які в цьому році приступають до Першого Причастя. 1) В неділю, 5 травня, репетиція відбудеться о 18.00. 2) В неділю, 12 травня, після Святої Літургії о 12.00 відбудуться батьківські збори і репетиція.

В наступну неділю, 5 травня, на Дружбі о 13.00 відбудуться Проводи.

Тривають дитячі катехези та репетиції хорів. Детальний розклад на дошці оголошень.

† Зустрічей спільноти Об’єднання Католицького Апостольства, які проходять по понеділкам та зустрічей для кандидатів до ОКА, які відбуваються щосереди, до 6 травня не буде.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Передшлюбні оголошення.

Перше оголошення. Мельник Микола, син Петра і Ніни, православний та Мельник Оксана, дочка Леоніда і Наталії, римо-католичка, які проживають на терені нашої парафії мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити.

Друге оголошення. Білеуш Артем, син Анатолія і Ліни, римо-католик та Столярчук Тетяна, римо-католичка, дочка Олександра і Таміли мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити настоятеля.

† Сьогодні християни східного обряду святкують Пасху Господню, Воскресіння. Прошу привітати їх від нашого імені.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Августинович Валентина, род. Строцьких, Віталій Вручинський, Павліковська Ядвіга, Котюк Юлія, Поліщук Людмила, Чернова Юлія.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!

Бажаємо радості Воскреслого Христа.

Нехай Воскреслий завжди живе в наших серцях.