П’ЯТА НЕДІЛЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

† Триває Великий Піст. Розклад Великопісних Богослужінь на дошці оголошень. Нагадуємо, що Хресна Дорога для дітей – у п’ятницю о 17.00, для молоді – в середу після вечірньої Святої Літургії.
Діти, у цю п’ятницю, на Хресну Дорогу мають принести зроблений з отриманих частинок Гріб Господній.
† Сьогодні, після Святої Літургії о 12.00, відбудеться репетиція для дітей, які в травні приступають до Першого Причастя. Явка обов’язкова.
† Намір для Розарійних Кругів на квітень: про навернення в наших родинах.
Дітей та молодь, які належать до Розарійних Кругів, просимо забрати свої таємнички в захристії.
† В п’ятницю, 12 квітня, після кожної Святої Літургії буде уділено Таїнство Єлеопомазання Хворих. До цього Таїнства можуть приступити хворі та люди похилого віку (60 років), які знаходяться в стані освячуючої благодаті та протягом року не приймали цього таїнства.
† З 12-14 квітня (п’ятниця-неділя) в Житомирі відбудеться 27 Дієцезіальний День Молоді.
Звертаємося з проханням записатися в захристії на прийняття молоді на ночівлю. Це можливість зробити вчинок милосердя!
† В скриньку при виході з каплиці можна скласти великопісну милостиню. Ці пожертви будуть призначенні для хворих з нашої парафії.
† Триває дитяча виставка на тему «Біль Бога», метою якої є задуматися над тим, які наші вчинки ранять Ісуса Христа. Заохочуємо до участі. Роботи можна переглянути в коридорі.
† Щосереди, о 19.00 відбуваються зустрічі для всіх, хто хоче належати до Спільноти Об’єднання Католицького Апостольства (ОКА). Зустрічі проводить с. Юлія.
† Тривають катехези та репетиції дитячого та молодіжного хорів. Детальний розклад на дошці оголошень.
† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: Курачевська Ядвіга.

Бажаємо всім Божої опіки та благословення!