ІІІ ВЕЛИКОДНЯ НЕДІЛЯ

8 травня (середа) – спомин св. Станіслава, єпископа і мученика

Сьогодні на цвинтарі Дружба о 13.00 відбудуться Проводи.

† Сьогодні та протягом тижня, можна скласти пожертву в скриньку біля виходу на святий Престол Апостола Петра.

† Триває місяць травень – місяць присвячений Пресвятій Діві Марії. Після кожної Святої Літургії, перед виставленими Пресвятими Дарами, співаємо Лоретанську Літанію.

Намір на травень: за дітей, які приступають до Першого Причастя та за їх родини.

Просимо дітей, які належать до Розарійних Кругів забрати свої таємнички в захристії.

1 травня, в середу, спільнота Об’єднання Католицького Апостольства та наші парафіяни провели обід для безхатченків в Житомирському Центрі для безхатченків. Дякуємо всім, хто спричинився до організації та проведення цього свята, а особливо молоді, яка співала.

† Вчора, в храмі св. Олександра в Києві, відбулися священицькі свячення Ярослава Драгана. 60 наших парафіян взяли участь в цій події. А сьогодні о 1000 год. о. Ярослав відправить Приміційну Службу Божу в Житомирській Катедрі. Запрошуємо.

† Оголошення для дітей, які в цьому році приступають до Першого Причастя.              1) Сьогодні о 18.00 запрошуємо на репетицію. 2) В неділю, 12 травня, після Святої Літургії о 12.00 відбудуться батьківські збори і репетиція.

† В четвер та п’ятницю (9-10.05) відбудеться паломництво в Довбиш. Розпочинається ранішньою Святою Літургією в четвер о 700  в храмі. Кошт 110 гр. Бажаючих просимо сьогодні зголоситися до о. Павла.

† В суботу, 11 травня відбудуться урочистості Матері Божої Фатимської в Довбиші. В захристії можна записатися на автобус. Виїзд о 9.00 від взуттєвої фабрики, наступна зупинка біля нашого храму по вул. Йоана Павла ІІ. Кошт 50 гр.

† Розпочинається запис на літній християнський табір «AVE MARIA», який проходитиме в каплиці по вул. Дібровній. І тур триватиме від 3 до 12 червня, ІІ тур від 13 до 22 червня. Мінімальний внесок 200 гр. Просимо про відповідальність.

Тривають дитячі катехези та репетиції хорів. Детальний розклад на дошці оголошень.

† З цього тижня розпочинаються зустрічі спільноти Об’єднання Католицького Апостольства та зустрічі для кандидатів до ОКА, які відбуваються щосереди.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Передшлюбні оголошення.

Друге оголошення. Мельник Микола, син Петра і Ніни, православний та Мельник Оксана, дочка Леоніда і Наталії, римо-католичка, які проживають на терені нашої парафії мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити.

Третє оголошення. Білеуш Артем, син Анатолія і Ліни, римо-католик та Столярчук Тетяна, римо-католичка, дочка Олександра і Таміли мають намір одружитися. Хто знає про перешкоди просимо повідомити настоятеля.

† Триває праця в середині нашого храму. На даний момент робиться тепла підлога та катехетичні класи. Просимо про підтримку та молитву.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Яковенко, Чайківська Маріна, род. Котвицьких, Ємець Руслан, Хмельовська Ядвіга.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! АЛЛІЛУЯ!

Бажаємо радості Воскреслого Христа.

Нехай Воскреслий завжди живе в наших серцях.