ПЕРША НЕДІЛЯ АДВЕНТУ

3 грудня (вівторок) — спомин св. Франциска Ксаверія, пресвітера
6 грудня (п’ятниця) — спомин св. Миколая
7 грудня (субота) — спомин св. Амвросія, єпископа і Вчителя Церкви

† Сьогодні розпочинається Адвент – час приготування до Різдва Христового.
Запрошуємо на Рорати, які в каплиці по вул. Дібровній будуть відправлятися щосереди о 9.00, в храмі ж по вул. Йоана Павла ІІ — у вівторок, четвер та суботу вранці о 6.30. Дітей після Роратньої Служби запрошуємо на смачний сніданок.
Діти на Рорати мають приносити «ангелів», на яких потрібно написати своє ім’я, прізвище та зроблений добрий вчинок. Нагадуємо, що за допомогою «ангелів» вибирається дитина, яка забирає фігурку Матері Божої додому до наступних Рорат. В кінці Рорат всі «ангели» будуть розміщенні на декорації.
Вже традиційно, діти будуть збирати частинки за участь в Роратах. На завершення Рорат одна дитина отримає фігурку Матері Божої. Також пропонуємо лампадки на Рорати зробити власноруч.
† Сьогодні Перша Неділя місяця. На цьому тижні маємо Перший Четвер, П’ятницю та Суботу місяця. Виставлення Пресвятих Дарів (окрім ранків, коли відправляються Рорати) та можливість посповідатися. В Четвер запрошуємо на адорацію в намірі нових покликань до священства та богоспосвяченого життя, яка відбудеться з 19.00 – 21.00.
В П’ятницю відвідуємо хворих. Нагадуємо дітям про молебень Перших дев’яти П’ятниць Місяця. В цю П’ятницю потрібно посповідатися.
В Суботу зустріч Розарійних Кругів та зміна таємниць після Святої Літургії о 18.00. Дітей та молодь, які належать до Розарійних Кругів, просимо забрати свої таємнички в захристії.
Намір на грудень: за наші сім’ї, про взаємне розуміння, любов та прощення
† Сьогодні розпочинаємо новенну до Непорочного Зачаття. Урочистість Непорочного Зачаття перенесена на понеділок, 9 грудня.
† Сьогодні, після вечірньої Святої Літургії о 18.00 запрошуємо на молитву в стилі Тезе.
† Телефонував св. Миколай і просив переказати дітям, що вибирається відвідати нашу каплицю в п’ятницю, 6 грудня після вечірньої Святої Літургії. Дітей же запрошуємо на Святу Літургію о 18.00.
† В рамках щорічної всеукраїнської благодійної акції Карітасу України «Різдвяна свічка», можна придбати свічки на вігілійний стіл, за добровільну пожертву (але не менше ніж 13 гр.). Ці пожертви будуть призначенні для потребуючих, особливо дітей, якими опікується Карітас.
† В наступну неділю, 8 грудня до нашої парафії завітають представники Радіо Марія.
† Парафіяльні адвентові реколекції відбудуться 20-22 грудня (п’ятниця, субота, неділя), котрі проведе о. Павло Гусаківський.
† Просимо дітей забрати свої фотографії з фотовиставки про Бал Всіх Святих (в коридорі).
† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Детальний розклад на дошці оголошень.
† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.
† В захристії можна придбати Водограй та Водограйчик та календарі на польській та українській мовах.
† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Ксинзюк, род. Павицьких.
БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!