XX НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

20 серпня (вівторок) – спомин св. Бернарда, абата і Вчителя Церкви
21 серпня (середа) – спомин св. Пія Х, Папи
22 серпня (четвер) – спомин Пресвятої Діви Марії Цариці
24 серпня (субота) – свято св. Вартоломея, апостола

† 20 дітей з нашої парафії, щасливо повернулися з осередка «Карітас – Спес», який знаходиться в Карпатах, в с. Яблуниця. Дякуємо за молитву.

† Дякуємо за пожертвування, які ви склали на утримання Вищої духовної семінарії в розмірі 4 021 гр. та 200 злотих.

† Дякуємо за служіння в нашій парафії Божого Милосердя с. Кароліні Сломінській, яка з вересня буде працювати в м. Городку (Львівська обл.) в парафії Воздвиження Хреста. Зараз с. Кароліна перебуває з молодю в Польщі. Хто б хотів особисто подякувати сестрі, можна це зробити 28 та 29 серпня.

† Анна Господарик запрошує на індивідуальні заняття з вокалу. Детальна інформація на дошці оголошень.

† В суботу, 24 серпня відзначаємо 28-му річницю Незалежності України. Пам’ятаймо про нашу Батьківщину в своїх молитвах, просячи Бога про дар миру та Божого благословення.

† Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії в Городку (Кам’янець-Подільська дієцезія) запрошує на навчання. Інформація на дошці оголошень.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

† Дякуємо Свідерському Антону за умонтування металевої скриньки на пожертвування на Радіо Марія.

† Дякуємо за квіти.
Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму: род. Рибчинських, Сайковська Романіна, род. Котвицьких.
БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!