XXІV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

16 вересня (понеділок) — спомин свв. Корнелія, Папи, і Кипріяна, єп., муч.

18 вересня  (середа) — спомин св. Станіслава Костки, монаха

20 вересня (п’ятниця) — спомин св. Андрія Кім Таегона, пресвітера, Павла Чонг Хазанга і сподвиж., муч.

21 вересня (субота) — свято св. Матея, апостола та євангелиста

Сьогодні, після Святої Літургії о 12.00 відбудеться урочисте посвячення нових катехетичних класів.

† 

† Сьогодні розпочинаються репетиції молодіжного ансамблю, які будуть відбуватися щонеділі о 13.00 – п. Юля. Також запрошуємо дітей зголошуватися до дитячого хору, який веде п. Настя.

† Тривають катехези. Детальний розклад катехез на дошці оголошень. Просимо батьків, дідусів та бабусь допомогти дітям запланувати час  на катехетичні заняття. 

† 

† Вчора ми вшановували третю  річницю смерті о. Олександра Мілевського SAC. З нашої парафії відбулося автобусне паломництво в Довбиш, в якому взяло участь 56 осіб.

† В нашій парафії розпочинає свою роботу християнський мовний центр «Слово», де буде можливість вивчати англійську та польську мови. Бажаючі можуть взяти анкети участі в захристії. Перша зустріч відбудеться на цьому тижні. Детальна інформація на дошці оголошень.

† В нашій парафії розпочинає діяти Сімейна Порадня. Зустрічі, які будуть відбуватися щосуботи, буде вести п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі потрібно зголошуватися в телефоному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† З 25 по 27 жовтня запрошуємо дорослих та молодь на Оазу Молитви, яка відбудеться в Києві. Детальна інформація на дошці оголошень.

† З 20-22.09.2019 року у Шаргороді та Вінниці відбудеться Всеукраїнський конгрес сімей.

З нашої парафії організовується поїздка на третій день конгресу (22.09). Бажаючих просимо записуватися в захристії. Інформаця на дощі оголошень.

† В захристії можна записатися до приготування Першої Сповіді та Причастя. Перша катехеза відбудеться 5 жовтня о 17.00.

† В захристії можна придбати лампадки, Водограй та Водограйчик.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  Лютер Гелена, Болейко Наталія, Слідзевський Ігор.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!