XXV НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

23 вересня (понеділок) — спомин св. Піо з П‛єтрельчіни, пресвітера

27 вересня  (п’ятниця) — спомин св. Вікентія де Поль, пресвітера

В суботу, 28 вересня запрошуємо всіх, хто бере участь в Духовному Усиновленні Дитини. Після Служби Божої о 18.00 буде виставлення Пресвятих Дарів та молитва Усиновлення.

† У Вінниці відбувається Всеукраїнський конгрес сімей, в якому беруть участь представники нашої парафії.

 † Оголошується дитячий конкурс «Розарій – радість Марії». На конкурс, до 13 жовтня, приймаються вироби на розарійну тему, виконанні різними техніками (вишивка, плетіння, орігамі, квілінг, малюнки, аплікації, ліпіння з пластеліну чи тіста). На переможця чекає приз.

З вівторка,  1 жовтня, запрошуємо дітей на Розарій після вечірньої Служби Божої, який будемо молитися в намірі наших родин. Після Розарію діти збирають «бонуси». В кінці жовтня діти, які регулярно приходили на Розарій отримають нагороди. Памятаймо що через Розарій можна випросити багато благодатей.

† Маємо нового єпископа. Папа Франциск призначив о. Олександра Язловецького єпископом–помічником Київсько – Житомирської Дієцезії. 

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо дорослих допомогти дітям запланувати час  на катехези. 

† В нашій парафії працює християнський мовний центр «Слово», в якому можна вивчати англійську та польську мови. Розклад уроків на дошці оголошень. 

!!! Увага!!!В суботу розпочинаються уроки з англійської для старшокласників та дорослих.

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† З 25 по 27 жовтня запрошуємо дорослих та молодь на Оазу Молитви, яка відбудеться в Києві. Детальна інформація на дошці оголошень.

† В захристії можна записатися на приготування до Першої Сповіді та Причастя. Перша катехеза відбудеться 5 жовтня о 17.00. Також на приготування до Миропомазання.

† Запрошуємо на виставу про Фатимських Дітей, яка відбудеться в нашій каплиці у вівторок, 8 жовтня, після вечірньої Служби Божої. Виставу на польській мові представлять актори з Польщі.

† В захристії можна придбати календарі на польській та українській мовах, Водограй та Водограйч

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!