XХVI НЕДІЛЯ ЗВИЧАЙНОГО ПЕРІОДУ

30 вересня (понеділок) — спомин св. Єроніма, пресвітера і Вчителя Церкви

1 жовтня (вівторок) — спомин св. Терези від Дитяти Ісуса, Діви і Вчителя Церкви

2 жовтня (середа) — спомин свв. Ангелів-Хранителів

4 жовтня (п’ятниця) — спомин св. Франциска Ассізького

5 жовтня (субота) — спомин св. Фаустини Ковальської, діви

Розпочинається жовтень – місяць присвячений молитві Св. Розарію. Вранці молитва на Розарію – під час півгодинного виставлення Пресвятих Дарів перед Св. Літургією, вечором після Св. Літургії.

Дітей, запрошуємо на Розарій після вечірньої Св. Літургії, який будемо молитися в намірі наших родин та місій. Щоденно (крім неділі) після Розарію, діти збирають «бонуси», за які в кінці жовтня отримають фігурки Матері Божої з Кібехо. Пам’ятаймо, що через Розарій можна випросити багато благодатей. 

† На цьому тижні маємо Перші Четвер, П’ятницю, Суботу на Неділю Місяця. Адорація Пресвятих Дарів та можливість посповідатися. В Четвер запрошуємо на адорацію Пресвятих Дарів в намірі священицьких та монаших покликань, яка відбудеться від 19.00 до 21.00. 

В П’ятницю відвідуємо хворих. Також нагадуємо, особливо дітям, про дев‛ятницю Перших П’ятниць місяця (про дев’ятницю можна прочитати на плакаті на дверях до сповідальні). В цю п’ятницю потрібно посповідатися та прийняти Причастя в намірі винагородження за гріхи та зневаги Пресвятому Серця Ісуса.

В Суботу зустріч Розарійних Кругів на Святій Літургії о 18.00 та зміна таємниць. Просимо дітей та молодь, які належать до Розарійних Кругів взяти свою таємнички в захристії.

Намір на жовтень: за місійні країни та місіонерів

† Триває дитячий конкурс «Розарій – радість Марії». На конкурс, до 13 жовтня, приймаються вироби на розарійну тему, виконанні різними техніками. На переможця чекає приз.

† В захристії можна записатися на приготування до Першої Сповіді та Причастя. Перша катехеза відбудеться 5 жовтня о 17.00. Також можна записатися на приготування до Миропомазання.

† У вівторок, 8 жовтня запрошуємо на виставу про Фатимських Дітей, яку в нашому храмі по вул. Йоана Павла ІІ,  після вечірньої Св. Літургії представлять на польській мові актори з Польщі.

† У суботу, 12 жовтня в Санктуарії Матері Божої Фатимської в Довбиші відбудуться Фатимські урочистості. Служба Божа о 11.00. З нашої парафії організовується автобусне паломництво. Буде два автобуси. Перший – для дорослих (70 місць). Кошт – 60 гр. Другий – для дітей та молоді, які в нашій парафії ходять на катехези, Малий Апостол, на зустрічі для міністрантів, на хор та ансамбль (55 місць). Записуватися в захристії.

† Тривають репетиції дитячого хору та молодіжного ансамблю, а також катехези. Детальний розклад на дошці оголошень. Просимо дорослих допомогти дітям запланувати час  на катехези. 

† В нашій парафії працює християнський мовний центр «Слово», в якому можна вивчати англійську та польську мови. Розклад уроків на дошці оголошень. 

† В нашій парафії діє Сімейна Порадня, яку щосуботи веде п. Алла Весельська, психолог-психотерапевт. На зустрічі зголошуватися в телефонному режимі. Номер тел. 098 405 80 05.

† В захристії можна придбати лампадки та календарі на польській та українській мовах.

† В нашій парафії триває перегринація ікони Святої Родини з Назарету та образу Ісуса Милосердного. Записуватися в захристії.

Дякуємо за молитви, продукти та всі пожертви в намірах нашої парафії та будови нашого храму:  Петрівський Григорій, род. Нечипуренко.

БАЖАЄМО ВСІМ БОЖОЇ ОПІКИ ТА БЛАГОСЛОВЕННЯ!